Özel harekat polisleri Barış Pınarı Harekatı için Suriye'ye gönderildi

Fırat'ın doğusuna yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na katılmak üzere özel harekat polisleri yola çıktı.

Barış Pınarı Harekatı'na katılmak için Giresun Polis Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne bağlı 2 tim bugün yola çıktı. Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral’ın yaptığı dua ve kesilen kurbanın ardından İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Özel Harekatçılara yönelik bir konuşma yaptı. Aktaş, konuşmasında, “Sahip olduğunuz tecrübe almış olduğunuz eğitim, donanım verilen bu kutsal görevin üstesinden layıkıyla gelmenizi sağlayacaktır. Allah sizleri galip ve muzaffer eylesin. Geride bıraktığınız ailenizle ilgili en ufak bir şüpheniz endişeniz olmasın onlar bizim emanetimizdir.” dedi.

1,5 AYLIK BEBEK BABASINI YOLCU ETTİ

Yapılan konuşmanın ardından hatıra fotoğrafı çekilerek uğurlama yapıldı. Yapılan uğurlamada 1,5 aylık Zeynep Almina bebek ise özel harekatçı babasını yolcu etti.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
yolunuz acik olsun yiğit adamlar
Ya iyi güzelde bere takın,o ne ya amerikan askeri şapkası
İnşaallah Gittiğiniz gibi SAĞ SALİM GERİ GELİRSİNİZ. İnşaallah Ana ve Babanıza - Karındaşlarınıza - Eşlerinize - Sevdiklerinize - Çocuklarınıza - Dostlarınıza ve Yarlarınıza Giderken SARILDIĞINIZ gibi DÖNEREK SARILMAYI da RABBİM NASİP EDER. Allah' ın Yar ve Yardımcınız Olsun. Saygılarımla
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler