Özge Yılmaz Çevik: Tolga beni eve kilitledi

Ünlü komedyen ve oyuncu Tolga Çevik evliliklerinin 13. yılında eşi Özge Çevik'e sosyal medyadan duygu dolu bir mesaj yayınlamıştı. Çevik'in paylaştığı teşekkür mesajı sosyal medyada çok ses getirmişti.

Özge Yılmaz Çevik: Tolga beni eve kilitledi

Tolga Çevik, iki çocuğunun annesi Özge Yılmaz Çevik'e evlilik yıl dönümünde sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınlamıştı.Teşekkür mesajı sosyal medyada çok konuşulmuştu. Tolga Çevik’in mesajını beğenenler olduğu gibi eşine övgülerinin ve "ideal anne" tanımının cinsiyetçi bir söylem içerdiğini söyleyenler de oldu.

İşte Tolga Çevik'in o paylaşımı;

"Öncelikle beni; 97 model arabam 68 bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur, yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de 'Ay hayatım bakıcı şart' demeden, arkadaşların gezerken, sen evinde, kucağında, salladığın, doğururken 'Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin' diye moda deliliği yapmadığın, mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir "evde bakıcı olmalıdır" demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım. Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun..."

ÖZGE_TOLGA

Özge Yılmaz Çevik, bazı takipçilerinden gelen eleştirilere esprili bir dille cevap verdi:

İyi niyetli dileklerini iletenlere çok teşekkür ederim. Dilerim ki siz daha da güzelini yaşayın...Siz de kendi tercih ettiğiniz yaşam tarzını, kibar ve iyi kalpli insanlarla paylaşıp, keyifle sürün inşallah...Neyse Tolga beni eve kilitlediği için evden çıkma sürem kısıtlı, daha yazamıyorum, şu an internet kafedeyim. Eve dönmem lazım. Öptüm .. Ay gülmem geldi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
SONSUZA KADAR MUTLU OLUN.... BİR TÜRKMEN TÜRKÜ OLARAK "TÜRKMEN DUASINI" HAK ETTİNİZ; EY ÖZGE VE TOLGA ÇEVİK, KIZLARINIZLA YURT KURUN, OĞULLARINIZLA DEVLET OLUN... YÜCE ALLAH SİZLERİ HER 2 CİHANDA MUTLU VE BAHTİYAR ETSİN, MUZAFFER KILSIN... MAŞALLAH. MAŞALLAH.. 41 KERE MAŞALLAH...
Mütevazi olduğu kadar zeki bir kadın bence.Çoooook mutlu olsunlar
YÜCE RABBİM MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN. ALLAH NAZARDAN KORUSUN.
Saygılar ve mutluluklar sizlere.
HAYATINIZDA HEP GÜLÜN İNŞALLAH İYİ İNSANLAR.
kadını mutlu etmeyi bilmeli erkek, çok değil sadece ince bi ayrıntıya bakar bu! kadın mutlu olursa o evdeki herkes mutlu olur ????
Diğer Haberler