Özkan gençlerle buluştu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi gençler tarafından başlatılan“Gelmeden Kıyamet, Gel Sen de Kıyam Et” adlı programda vatandaşlarla buluştu.Veysel Karani Hacı İzzet Çetinkaya Camii’nde kılınan namaz sonrası vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, istişare kültürü ve bütün paydaşlarla birlikte ’müreffeh şehir’ hedefine mutlaka ulaşılacağını söyledi.TÜGVA Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, büyük ilgi gören bu faaliyetleri farklı camilerde sürdürdüklerini ve ilçe gençliğinin katılmasını beklediklerini dile getirdi.

Özkan gençlerle buluştu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi gençler tarafından başlatılan“Gelmeden Kıyamet, Gel Sen de Kıyam Et” adlı programda vatandaşlarla buluştu.
Veysel Karani Hacı İzzet Çetinkaya Camii’nde kılınan namaz sonrası vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, istişare kültürü ve bütün paydaşlarla birlikte ’müreffeh şehir’ hedefine mutlaka ulaşılacağını söyledi.
TÜGVA Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, büyük ilgi gören bu faaliyetleri farklı camilerde sürdürdüklerini ve ilçe gençliğinin katılmasını beklediklerini dile getirdi. Kılıç, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı da aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler