P30 ailesi satışlara rekorla başladı

Huawei’nin yeni duyurduğu Huawei P30 ailesi, Çin’de yeni bir satış rekoruyla karşımıza çıkıyor. Amiral gemisi ikili, rekoru elinde bulunduran P20 ikilisine fark atmış gibi gözüküyor.

P30 ailesi satışlara rekorla başladı

Uzun süredir büyük merakla beklenen P30 ailesi, geçtiğimiz günlerde nihayet duyuruldu. Son yıllarda gösterdiği dikkat çekici yükselişle öne çıkan Huawei’nin, amiral gemisi unvanını taşıyacak olan yeni seri, Çin’de yeni bir rekor kırdı.

Huawei P20 ikilisinin geçtiğimiz yıl için elinde bulundurduğu rekor, Tmall’un verilerine göre bu sene 10’a katlanmış durumda. Bu bağlamda büyük ilgi gören P30 Pro‘nun yalnızca 5 dakika içinde tükendiği açıklandı.

Ancak bu veriler sadece Tmall’a, yani tek bir perakendeciye ait. Daha kapsamlı satış raporları açıklanmamış olsa da, bu tarz bilgiler satışlar hakkında bazı ipuçları taşıyor.

Daha detaylı verilere ulaşmak için uzunca bir süre beklememiz gerekiyor. Bakalım P30 ailesinin satışları Huawei’nin yüzünü güldürecek mi.

Milli Eğitim Bakanlığı iddialı: Yapay zekada bir numara olacağız

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
CART CURT REKOR KIRDI FALAN FİLAN HEPSİ AYNI TELEFONLARIN HEPSİ ÇÖP OLACAK ÇOK PARA VERMEYE GEREK YOK
bu telefonları ömürleri en fazla 4 yıl. çoğusu ikinci yılında pert oluyor zaten. yüksek miktarlar ödemeyelim lütfen. vatandaşın çoğusu telefon yüzünden borç içinde. bunların içine bende dahilim. ve pişmanım. tuşlu telefon kullanıyorum şuan.
bizde böyle telefon üretelim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler