HABER

Pala ve satırlılar bu defa Kocamustafapaşa'da

İstanbul genelinde başlayarak yerellere yayılan ve yaklaşık bir aydır devam eden Gezi direnişinin bir ayağı olan Kocamustafapaşa forumunda dün akşam bir saldırı meydana geldi.

İstanbul Kocamustafapaşa'da Ali İsmail Korkmaz için yapılan yürüyüşün ardından sopalı ve bıçaklı bir grup meydanda protestoculara saldırdı.

Fatih'in Kocamustafapaşa semtinde düzenli olarak bir araya gelerek güncel tartışmalar sürdüren Kocamustafapaşa Forumu, dün akşam saatlerinde saldırıya uğradı.

Eskişehir'deki protestolarda hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ı anmak için toplanan kalabalığa eli sopalı bir grup saldırdı.

Eli bıçaklı ve sopalı bir grubun, halka "Yarın da gelin bakalım, gelirseniz sizi öldürürüz" tehdidinde bulundukları öğrenildi.

"Yarın akşam toplanırsanız kaç kişi ölür sayamazsınız. Burada toplanmayın, Taksim'e gidin" denilerek tehdit edilen forum sakinlerine sopa ve bıçaklarla saldırıldığı bildiriliyor.

Çok sayıda kadın ve çocuğun da bulunduğu, saat 22:00'de başlayan ve geç saatlere kadar devam eden anma ve forum etkinliklerine yapılan saldırıda bir kişinin hafif yaralandı, saldırganlar bir arabaya binip kaçtı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 312 yorum
başıboş, ağzı salyalı, kuduz köpeğe hiç kimse sonsuza kadar tahammül edemez, herkesin bir tahammül gücü var, milletin ayranını kabartmayın, bu millet 7 düeli dize getirdi, sizi tükrüğü ile boğar, sonra orantısız güç kullanıyor diye yaygara yaptığınız polis bile sizi linç etmekten kurtaramaz
YUNANLARA ANANI BIRAKSALARDI ŞİMDİ AB ÜYESİ VATANDAŞIYDIN
asdezat 2 senin ananıda ruslara bıraksaydık şimdi leninle akrabaydın belki senin için büyük şeref
o palaları sopaları alıp an. amn geçirecen bak bakim bidaha bir kişi çıkıyormu dua edinki bu eylemciler şiddet taraftarı değil yoksa palasını satırını alan gelir kaçacak delik arardınız korkaklar.
Helal olsun bu yürekli insanlara vatan hainlerine haddini bildiriyorlar kendini savunan vatandaş saldırgan oluyor her yeri yakan yıkan terörist çapulcular eylemci bu anlayışa yazıklar olsun.
Geri Dön