Palalı'nın yakalanmadan önceki görüntüleri

Gezi olayları sırasında göstericilere elindeki pala ile saldıran Sabri Çelebi'nin Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakalanmadan önceki güvenlik güvenlik kameraları ortaya çıktı.

Görüntülerde sakin bir şekilde yürüyen Sabri Çelebi'nin pasaport kontrol sırasına giriyor, daha sonra bir polis memuruna pasaportunu veriyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı güvenlik kameralarının çektiği görüntülerde uçaktan inen Sabri Çelebi'nin arınmış salon içinde yürüdüğü görülüyor. Koridoru geçerek polis pasaport kontrol noktasına gelen Sabri Çelebi diğer yolcularla birlikte sıraya girdiği görüldü. Sırası gelince pasaportunu görevli memura veren Sabri Çelebi'nin hakkındaki yakalama kararı gereği gözaltına alındığı belirtildi. Sabri Çelebi bugün çıkarıldığı İstanbul Adalet Sarayında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Bunun gibileri nin Allah belalarını versin erkek olmadıkları gibi adamda degil ler kadınlara tekma atan kişiden insan bile olamaz bu nasıl bir iştir palayla ona buna saldıracak sonra serbest kalacak
bu işler niye hep allaha bırakılır.alt tarafı basit bir adalet uygulamasıdır.zaten ülkedede adalet yoksa allah ne yapsın daha bizlere onca zeka akıl vermiş
sayın arınç adalet yerini buldumu çıkda bir açıklama yap .bundan sonra pala taşımak ve halka saldırmak serbest çünkü adalet ötle diyor.
Adam orada esnaf ve gericiler saldırmış . Tabi sgeziciler eylem yapsın . Kim batarsa kimin çoluğu cocugu ac kalırsa umurunuzda digil. Bende esnafım ve benim ticaretimi sizin 45 günde yaptığınız eylem yuzde 50 küçülttü. Ama biz efendiyiz sineye çektik verir mevlam dedik. Adamda kotu durumda olmasa yapmazdi.
ihsanefe senin ticaretine sokayım,a.q. yıllardır halkı iliğine kadar sömürdünüz,doymadınız. 45 gün aç kal,hatta geber ne de olsa onurlu olmayı beceremiyorsunuz...
ADAM YERDEN GÖĞE KADAR HAKLI !!! TÜRK CEZA KANUNUMUZDA HER VATANDAŞ MALINI ÇAPULCULARDAN KORUMAK ZORUNDADIR !!! NE YAPACAKTI !!! GELİN BENİM MALIMIDA YIKIN YAKIN MI DİYECEKTİ !!! ONU BIRAKAN HAKİMLERE SAVCILARA HELAL OLSUN !!! NE CEZASINDAN BAHSEDİYORSUNUZ !!! MALINI KORUYANA CEZA MI OLUR !!! ESAS CEZA ÇAPULCULARA VERİLMELİDİR !!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler