HABER

Palandöken'de kar partisi

ERZURUM (İHA) - Erzurum Palandöken Kış Sporları Merkezi'nde otelciler ve kayak severler, uzun süredir beklenen kar yağışını, düzenledikleri mangal partisinde şampanya patlatarak kutladı.

Karın yetersiz yağması ve kayak yapmaya elverişli olmaması sonucu, özellikle bayram tatilini boş geçiren Palandöken Dağı'ndaki otellerin işletmecileri, yeni sezona karla 'merhaba' dedi. Yoğun talebe karşılık kar yağışının istenen seviyede olmaması nedeniyle rezervasyonlarını ertelemek zorunda kalan işletmeciler, bağlantıları olan turizm acentesi ve konuklarına kar müjdesini verdi.

Palandöken Dağı'ndaki Kış Sporları Merkezi'ndeki Palan, Polat Renaıssance ve Dedeman Otel'in genel müdürleri ile otellerin personeli ise kar yağışını kutlamak için, "hoş geldin kar partisi" düzenledi. Kar üzerinde mangal partisi veren ve kar yağışını şampanya patlatarak kutlayan otelciler, yoğun geçecek sezon için bütün hazırlıkların tamamlandığını belirtti.

Öte yandan yurt içi ve yurt dışından yoğun talep alan otellerin, bu yıl Rusların dışında İranlıları da konuk edeceği belirtildi. Otel işletmecileri, yapılan rezervasyonlarla birlikte, yatak kapasitelerinin büyük bir bölümünün dolduğunu belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön