MAGAZİN

Paramparça'nın kötü kadını evlilikten korkuyor

Paramparça'nın kötü kadını Keriman hakkında bilinmeyenleri açıkladı. Paramparça'da hem güldüren hem de sinirlendiren karakter Keriman'ı canlandıran Nursel Köse, hakkında merak edilenleri anlattı.

Paramparça'nın kötü kadını evlilikten korkuyor

PARAMPARÇA'NIN KERİMANI'NA ÖZEL CAPSLER İÇİN TIKLAYIN!

Yayınlandığı her bölümle olay olan Paramparça dizisinin kötü kadını Nursel Köse, verdiği röportajda evlilik kurumuna korkarak baktığını açıkladı. Paramparça' dizisinin Keriman'ı her ne zaman kötü bir rol olarak karşımıza çıksa da bu sezon dizilerinin arasında fenomen karakterlerden. Kimi ona sinirlenip beddua ediyor, kimi acıyıp hakveriyor. Peki, Keriman'a can veren Nursel Köse kimdir? Röportajında kendini akıllı ve seksi bulduğunu söyleyen Nursel Köse, 9 yıldır süren düzenli bir ilişkisi olduğunu ve evliliğe korkarak baktığını da sözlerine ekledi.

"GÜZEL VE AKILLI BİR KADINIM"

Paramparça'nın kötü karakteri Nursel Köse, Siz kendinizi seksi bulur musunuz sorusu üzerine oldukça iddalı olan şu yorumu yaptı:"Güzel bir kadınım. Fiziğime dikkat ediyorum. Sanırım boş güzellik bir işe yaramıyor. Akıl da gerekiyor. Ee akıllı bir kadınım. Bu ikisinin kombinasyonu az bulunur. Herhalde bu yüzden bana "seksi" diyorlar."

"EVLİLİĞE KORKARAK BAKIYORUM"

"9 yıldır süren düzenli bir ilişkim var. Evlilik ilginç müessese. O kuruma hep korkarak bakıyorum. Biraz evlilik özürlüyüm. En kötü durumda herkes bavulunu alır gider rahatlığındayım. Herhalde bu düzensizliğin getirdiği bir tercih. Hiçbir zaman o normlar içinde bir kadın olmadım. Ama sevgilime eşim diyorum. "

PARAMPARÇA SON BÖLÜM ÖZETİ

Hazal'ı kullanarak Cihan ve Gülseren'e oynadığı oyun ortaya çıkan ve baygınlık geçiren Rahmi Bey en büyük zararı kendine verdi. Cihan'ın bu oyunda 'suç ortağı' olarak gördüğü Dilara kendini temize çıkarmak istedi ve Rahmi Bey'e hiç beklemediği bir darbe indirdi. Evi terk etmek zorunda kalan Rahmi ve Cihan arasında çarpıcı bir baba-oğul konuşması geçti. Cihan'ın babasına olan kinin altındaki gerçekler, Paramparça 26. bölümünde su üstüne çıktı. Cihan'ı asıl yıkan gün ise velayet davası günüydü.Davanın çok kolay geçeceğini düşünen ve rahat davranan Cihan ile Dilara'yı mahkemede büyük bir şok beklemekteydi.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler