Parasını alamayınca ölmek istedi

Antalya'’da, temizlik şirketinde çalışan bir işçi, 3 bin TL parasını alamayınca intihara kalkıştı.

ANTALYA (İHA) - Olay, dün akşam 100. Yıl Bulvarı Tahıl Pazarı Mahallesi’ndeki Şahin İş Merkezi’nin 5’inci katında meydana geldi. Antalya’da yeni açılacak bir alışveriş merkezinin temizlik işlerini yapan Mustafa M., yaptığı işin karşılığı olan yaklaşık 3 bin TL almak üzere şirkete gitti.Şirket yetkilileri ile bir süre görüşen Mustafa M., parasını alamayınca tartışmaya başladı.

Sinir krizi geçirerek kendisini şirketin balkonuna kilitleyen Mustafa M., balkondan atlayacağını söyledi. Bir bacağını korkuluklardan sarkıtan Mustafa M.'yi gören vatandaşlar olayı polise haber verdi.Olay yerine gelen sağlık ve itfaiye ekipleri, balkonun altında güvenlik önlemleri alırken, polisler Mustafa M.'yi ikna etmeye çalıştı. Uzun süren ikna çabaları sonucunda atlamaktan vazgeçmeyen Mustafa M., polis ekipleri tarafından boş bulunduğu bir an yakalanarak içeri alındı. Polis otosuna bindirilen Mustafa M. sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
BASİT BİR SORU: POLİS İŞYERİ VE ŞAHIS HAKKINDA YAPILAN İŞLE İLGİLİ SGK VE VERGİ KONUSUNDA NE TÜR BİR İŞLEM YAPTI ACABA.........
Diğer Haberler