Paris Hilton mezdeke oldu

Özel bir TV kanalı tarafından organize edilen Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması'na jüri üyesi olarak katılmak için İstanbul'a gelen Paris Hilton, gazetecilere poz verdi.

İşte Paris'in 'Mezdeke' olduğu anlar

Paris Hilton'un gelişin yaşanan olaylar

Paris, sempatik tavırlarıyla fotoğraf çekmek isteyenlerin beğenisini kazandı. Dansözlerin hareketlerini vurgulamak için beline taktıkları kemeri peçe gibi yüzüne takan Paris, bu haliyle 'mezdeke'ye benzedi.

Daha sonra Deniz adınde bir bebeği kucağına alarak poz veren Paris'in, ziyaretini erken bitirme kararı aldığı öğrenildi. Kaldığı otelde kafasını dolaba çarpan Hilton, Ortaköy gezisini iptal ederken, Türkiye'den erken ayrılma kararı aldı. Cumartesi günü dönmesi planlanan Hilton, yarın sabah 08:00'de Almanya'ya dönecek. Sekiz bavulla Türkiye'ye gelen Paris Hilton, Almanya'da konser verecek olan sevgilisinin yanına 1 gün erken gitme kararı aldı.

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, "Miss Turkey 2008" güzellik yarışmasına jüri üyesi olarak katılmak üzere Türkiye'ye geldi.

İşte Paris'in 'Mezdeke' olduğu anlar

Paris Hilton'un gelişin yaşanan olaylar

Hilton, gelişi sırasında gazeteciler ile vatandaşlar arasında çıkan kavgayı hayret dolu gözlerle izledi.

Amerika'nın genç şöhreti Paris Hilton, "Miss Turkey 2008" güzellik yarışmasında jüri koltuğuna oturmak üzere İstanbul'a geldi. Münih'ten Alman Havayolları Lufthansa'ya ait tarifeli uçakla Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne gelen Hilton'u, eski manken Deniz Akkaya sarı güllerle karşıladı.

İşte Paris'in 'Mezdeke' olduğu anlar

Paris Hilton'un gelişin yaşanan olaylar

Leopar desenli şapkası ve kıyafetiyle dikkat çeken Hilton, gözlüklerini ise çıkarmadı. Havalimanı gümrük muhafaza ekipleri tarafından korunan Hilton için, polis ekipleri tarafından da güvenlik önlemi alındı.

Hilton'un terminale geldiği sırada harekete geçen basın ordusu, en güzel görüntüyü yakalamak için birbiriyle yarıştı. Bu sırada havalimanında bulunan bir vatandaş grubu, gazetecilere saldırarak Paris Hilton'u yuhaladı. Yakınlarını karşılamaya gelen vatandaşlar ile gazeteciler arasında çıkan kavgada bir kameraman, yolculardan birini yanlışlıkla burnundan yaraladı.

İşte Paris'in 'Mezdeke' olduğu anlar

Paris Hilton'un gelişin yaşanan olaylar

Bunun üzerine kavga daha da büyürken, Paris Hilton yaşanan olayları şaşkınlıkla izledi. Kavga sonrasında güvenlik önlemlerinin yetersiz kaldığı görüldü. Otomobilinin etrafı gazeteciler tarafından sarılan Hilton, otomobiline bindikten sonra karşılaştığı ilgiyi kendi fotoğraf makinası ile görüntülemeyi ihmal etmedi.

Yaşam tarzıyla dünyada adından en çok söz ettiren Paris Hilton, Kanal 1 televizyonu tarafından Türkiye'ye davet edildi.

Paris Hilton'un gelişin yaşanan olaylar