Paris'in kucağına aldığı bebek komaya girdi!

Türkiye Güzeli'nin seçildiği yarışmada jüri üyeliği yapmak üzere İstanbul'a gelen Paris Hilton'un ziyareti yerli medyada olduğu kadar yabancı medyada da büyük ilgi gördü.

Paris Hilton'un Asena ile göbek şovu

Hilton'u dünyanın neresine giderse gitsin adım adım takip eden ama bir yandan da yaptıkları ve söyledikleriyle dalga geçmeyi ihmal etmeyen basın yine onun sözlerini masaya yatırıp acımasızca eleştirdi.

Paris Hilton'un Asena ile göbek şovu

İnternetteki bir magazin bloğu Hilton'un İstanbul'daki basın konfaransında, "medya, yaşamıma ilişkin yalan haberler yapıyor" sözlerini eleştirerek "Paris bununla da yetinmeyip genç kızlar için çok iyi bir rol modeli olduğunu iddia ediyor" diye yazdı.

Paris Hilton'un Asena ile göbek şovu

Hilton'un "Özel hayatımla ilgili üretilen bu yalanları hiç dikkate almıyorum. Çünkü ben iyi bir insanım.Çok sıkı çalışıyorum. Bu imparatorluğu ben kendim kurdum.

Paris Hilton'un Asena ile göbek şovu

Benim bu çabalarım bir çok genç kıza örnek olacaktır" sözlerini alaya alan medya, Hilton'un Deniz bebek ile çekilen fotoğrafını kullanarak "Aslında o bebek uyumuyor. Paris'in sözlerinden etkilenip komaya girdi" diye espri yaptı.

Blog, haberini "Neyse ki bebeği Paris'in elinden alıp ilaç verdiler de şimdi çok sağlıklı" diyerek bitirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler