Patlayan bombalar İstanbulluları korkuttu

İstanbul Sefaköy'de 3'er dakika arayla iki ses bombası patladı. Sefaköy'deki patlama haberinin ardından bir patlamada Fatih'te meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Sefaköy Teyfik Bey Mahallesi Muhtarlığı yakınlarına bırakılan 2 adet ses bombası saat 20.15 sıralarında yaklaşık 3'er dakika arayla patladı. Büyük gürültüyle patlayan ses bombaları paniğe neden olurken, olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans ekibi sevk edildi.

Olayda ölen veya yaralanan olmazken, vatandaşlar çok korktuklarını ve büyük bir gürültüyle dışarıya fırladıklarını söyledi.

İstanbul Fatih'te Sosyal Sigortalar Kurumu'na ait hizmet binasının arka tarafına bırakılan ses bombası büyük bir gürültüyle patladı. Hizmet binasının camları kırılırken, olayda ölen veya yaralanan olmadı.

Edinilen bilgiye göre, Sefaköy'de peşpeşe 2 ses bombasının patlamasının ardından Fatih Zeyrek Caddesi üzerinde bulunan Sosyal Sigortalar Kurumu'na ait hizmet binasının arka tarafına bırakılan ses bombası büyük bir gürültüyle patladı. Çevrede paniğe neden olan patlama nedeniyle hizmet binasının camları kırılırken, olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans ekibi sevk edildi. Olayda ölen veya yaralanan olmadığı öğrenildi. Bomba imha uzmanları olay yerinde inceleme yaparken, bölgede güvenlik önlemi alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler