Pencereden sarkan çocuk, itfaiye tarafından kurtarıldı, annenin sözleri 'pes' dedirtti

Bursa'da çarşıya giden ailesi tarafından kilitlendiği evlerinin penceresinden sarkan 3 yaşındaki Suriyeli Amar Hamis, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Polisin telefonla ulaşarak bilgi verdiği annenin, "Elbise almak için çarşıya gittik, çocuğu komşuya bırakın daha sonra gelip, alacağız" sözleri ise 'pes' dedirtti.

Pencereden sarkan çocuk, itfaiye tarafından kurtarıldı, annenin sözleri 'pes' dedirtti

Olay, Bursa'nın Yıldırım ilçesi Sıracevizler Mahallesi'nde dün yaşandı.

İddiaya göre Suriye uyruklu anne Seno Hamis(30) ile baba Kenno Hamis (33), çocukları Amar Hamis'in üzerine kapıyı kilitleyerek, alıverişe gitti. Evde yalnız kalan çocuk, bir süre sonra pencereden sarkarak sokağı seyretmeye başladı.

Küçük çocuğu fark eden mahalle sakinleri, durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, merdiven yardımıyla evin balkonuna tırmanarak açık olan pencereden içeri girdi. Pencereden sarkan çocuk, itfaiye erleri tarafından evden çıkartılarak, polis ekiplerine teslim edildi.

pencereden-sarkan-cocuk-itfaiye-ve-polisi-harekete-gecirdi_3614_dhaphoto2

ANNENİN SÖZLERİ 'PES' DEDİRTTİ

Polis, anne Seno Hamis'e tercüman aracılığıyla cep telefonundan ulaşarak, bilgi verdi. Anne Hamis de "Elbise satın almak için çarşıya gittik, çocuğu komşuya bırakın daha sonra gelip alacağız" diyerek yanıt verdi.

Küçük çocuk, karakola götürüldü.

pencereden-sarkan-cocuk-itfaiye-ve-polisi-harekete-gecirdi_3614_dhaphoto1

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
boyleleeini direk sınır dışı edeceksin işte o zaman çarşıyı pazarı görecekler
Turk insanı bunlara yardım yaptıkça böyle hadleri madleri kalmıyor işte devletin memuruna emir verir hale gelmişler biraz yüz yahu nasıl bir toplum bunlar ben idrak edemedim
bu yaratıklar aramızda şimdilik korku adına az vukuatlı bunların ilerisini düşünün çocuk kadın sokağa çıkamıyacak..getirenler evlerinde ağırlasın kendi gibi hainleri..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler