HABER

Pendik'te korkutan yangın! Vatandaşlar tahliye edildi

İstanbul Pendik'te 4 katlı binanın giriş katında çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Alevler binanın dış cephesine sıçradı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın nedeniyle bina sakinleri de tahliye edildi.

Pendik'te korkutan yangın! Vatandaşlar tahliye edildi

Pendik'teki korkutan yangın, Sülüntepe Mahallesi 18 Mart Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı binanın giriş katında bulunan iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre, elektrik panosundan çıkan yangın 2. el eşya satan bir işyerine sirayet etti.

İTFAİYE EKİPLERİ SEFERBER OLDU

Kısa sürede iş yerinden yükselen alevler 4 katlı binanın dış cephesine sıçradı. İhbar üzerine adrese çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

AW777517_03

Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken itfaiye ekipleriyse yangına müdahale ederek kontrol altına aldı.

AW777517_02

VATANDAŞLAR TAHLİYE EDİLDİ

Binada yaşayan vatandaşlar tahliye edildi. Yangında herhangi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmazken işyerinde ve binada maddi hasar oluştu.

AW777517_05
Yangında işyeri yanan Oruç Alpaslan, “Dükkandan çıkarak çay ocağına gitmiştim. Ben gittikten sonra dükkanda yangın çıkmış, haber verdiler. Dükkanıma geldiğimde içeriye giremedim. İtfaiyeyi aramışlar, itfaiye geldi müdahale etti. Yangının neden çıktığını bilmiyorum” dedi. (İHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler