SPOR

CANLI

Pep Guardiola’dan futbolculara ilginç seks yasağı

Manchester City'den Sevilla'ya transfer olan Samir Nasri, teknik direktör Pep Guardiola ile ilgili seks yasağı konusu tartışma yarattı. 

Pep Guardiola’dan futbolculara ilginç seks yasağı

2011 yılında Arsenal'den Manchester City’ye transfer olan Samir Nasri, son dönemde saha içinden çok saha dışındaki davranışları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Sezon başında Manchester City’nin başına getirilen Pep Guardiola’nın gönderilmesi şeklinde rapor sunduğu Nasri, Sevilla’ya transfer oldu. Cezayir asıllı Fransız futbolcu, 11 maçta attığı 3 gol ile takımına katkı sağladı.

GECE YARISINDAN SONRA YASAK

Fransız spor programı L'Equipe du Soir’e konuşan Nasri, Guardiola’nın futbolcularından en iyi performansı alabilmek için kendine has yöntemleri olduğunun altını çizerken şunları söyledi:
''Sevgilinizle ilişkileriniz gece yarısından önce olmalıydı. Ertesi gün izinli bile olsanız gece yarısından sonra seks yasaktı. Böylece futbolcuların gece iyi bir uyku çekmesini amaçlanıyordu. Guardiola, bizimle tanışırken ‘Dünyanın en iyi futbolcuları Lionel Messi ve Robert Lewandowski ile de böyle çalıştım. Bu sayede onların kas sakatlıklarını minimum düzeye indirmiştim’ demişti. Bunun dışında ne yiyeceğimize, ne içeceğimize de karışır ve bunu sıkı bir şekilde kontrol ederdi.''


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Hastasın be kafayı bozmuşun Sex ömrü uzatır insanı dinçleştirir mutlu eder moralini düzeltir
Pep ince düşünmüş.
Takım
O
Av
P
Geri Dön