HABER

PES 18 Nasıl olacak? PES 18 duyuruldu!

Konami, PES 18 oyununun özelliklerini detaylandırdı. Şimdiden PES 18'i merak edip, nasıl bir oyun olacak sorusunu soruyorsanız, PES 18 detaylarını haberimizden bulabilirsiniz. İşte PES 18'in tüm özellikleri ve PES 18 çıkış tarihi!

PES 18 Nasıl olacak? PES 18 duyuruldu!

Konami, PES 18'i duyurdu. PES 18'in çıkış tarihi ve PES 18'in özellikleri, ARAL ve Konami tarafından henüz duyuruldu. PES 2018 14 Eylül 2017 tarihinde yayınlanıyor. KONAMI, önceden atılmış temellerin üzerine çıkan yeni özelliklerle karşınıza çıkacak. PES 2018’in “Efsanelerin Doğduğu Yer” sloganını kendine temel alan yeni oyun özellikleri, yeni oynanış şekilleri, konsol versiyonlarının koyduğu standardı sunan PC versiyonu ile 14 Eylül'ü bekliyor.

PES 18 çıkış tarihi ve özellikleri detaylandı, işte özellikleri:

PES 2018 son 10 yıldaki diğer PES oyunlarından çok daha fazla yenilik getirmeye hazırlanıyor ve PES 18'in fiziksel motoru da değişiyor. Oyunun temellerinde oyuncuların sahadaki aksiyon üzerinde mutlak kontrol sahibi olmalarını sağlayan ve aynı gerçek hayattaki futbolcular gibi davranan, hareket eden ve tepkiler veren futbolcuları yönettikleri oynanış modeli oluşturacak. Kontrol sistemleri üzerinde yapılan yenilikler oyunun akıcılığını arttırırken, yeni kullanıcı arayüzü de PES 2018’in çeşitli kısımlarına daha rahat erişim sağlayacak.

PES 18 serisinde mevcut kontrol ve topa yakınlık özellikleri korunurken, gerçekliği arttıran yeni iyileştirmeler de yapılıyor. Maçlar artık simülatif bir tempoda oynanırken yeni stratejik top sürme sistemi topu pozisyona uygun biçimde saklama da dahil olmak üzere daha fazla kontrol sunuyor. Benzer biçimde kontrol çubuğunu kullanarak yapacağınız hafif hareketlerle ayak çalımları gerçekleştirebilecek ve defans oyuncularını kontrpiyede bırakabileceksiniz.

Yeni fizik motoru

Geliştirici firma, ayrıca REAL Touch + özelliği ile oyuncuların gelen topun yüksekliğine ve hızına bağlı olarak topu kontrol etmek için vücutlarının göğüs, kafa veya bacak kısımlarını daha aktif biçimde kullanmalarını da sağlayacak.

Tüm duran top pozisyonları da baştan elden geçirildi; bunu özellikle penaltı atışlarında ve tek kişilik santra rutininde göreceksiniz.

Geri Dön