'Pes' dedirten görüntü! Arkadaşlarına otomobil çarptı, onlar kavgaya devam etti

Antalya'da iki grup arasında çıkan taşlı, sopalı kavga sırasında bir kişiye otomobil çarptı. Aracın çarptığı kişi acı içinde yerde kıvranırken, arkadaşları kavgaya devam etti. Polisin biber gazı sıkarak tarafları ayırdığı kavga, cep telefonu kameralarına yansıdı.

'Pes' dedirten görüntü! Arkadaşlarına otomobil çarptı, onlar kavgaya devam etti

Dünyaca ünlü Antalya'nın Konyaaltı Sahili'nde dün saat 23.00 sıralarında iki grup arasında bilinmeyen nedenle kavga çıktı.

9b9937149daea15152db70bb4d374058

Taraflar, ellerine geçirdikleri sopa ve kaldırım taşları ile birbirlerine saldırdı. Onlarca tatilcinin gezdiği ve cep telefonlarıyla kavgayı görüntülediği olayda, ara sokaktan caddeye çıkan otomobil, kavga eden gençlerden birine çarptı. Aracın çarptığı kişi yerde acı içinde kıvranırken, arkadaşları kavgaya devam etti.

5710bead27d57900f5ef059001870e6d

Sahilde bisikletli görev yapan Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı martı timinde görevli polis, iki gruba biber gazıyla müdahale etti. Taraflar biber gazına rağmen birbirlerine sopayla vurmayı ve kaldırım taşlarıyla saldırmayı sürdürdü.

3549708c1b1dc0eefc6eb1fa65608c75

O onlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
dogru olanı yapmışlar. ne yani arkadaşlarına araba çarptı diye kavga etmeyimi bırakacaklardı
insanların çoğu haramlık ve helallik yüzünden cennete giremeyecek,çünkü helalleşmeden temiz olmadan cennete kimse adım atamayacak,insan öldürenler ise ebedi cehennemde kalacak.çünkü insanlar Allahın yarattıklarına değer ve önem vermiyorlar düşünmüyorlar akıl etmiyorlar iman etmiyorlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler