HABER

'Pes' dedirten görüntüler! Koronavirüsü unutup doyasıya eğlendiler

Sakarya'daki bir gece kulübünde partiye katılan onlarca kişi sosyal mesafeyi ve maske kullanımını unutup eğlencenin tadını çıkardı. Koronavirüs kurallarının hiçe sayıldığı partide eğlenen kişilerin görüntüleri sosyal medyada paylaşması üzerine İlçe Kaymakamlığı harekete geçti. Konu ile ilgili inceleme başlatıldı.

Adapazarı ilçesinde bulunan bir gece kulübünde hafta sonu korona virüse rağmen düzenlenen partide skandal görüntüler kaydedildi. Vak’a sayılarının yükseldiği ve sıkı tedbirlerin gündeme geldiği günlerde ortaya çıkan görüntüler tepkiye yol açtı.

Alkol ve canlı müzik ruhsatı bulunan ancak parti ve benzeri etkinliklerin yasak olduğu mekanda onlarca kişi müzik eşliğinde gece boyu oynadı. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı ortamda maske takmayan onlarca kişi tehlikeye aldırış etmeden eğlendi. Geceye dair görüntüler sosyal medyada yayınlandı. Gençlerin korona ile dansı adeta olası bir bulaşıya davetiye çıkartırken, Adapazarı İlçe Kaymakamlığı ise yayınlanan görüntüler sonrasında harekete geçerek konu ile ilgili inceleme başlatıldı.

GECE KULÜBÜ KAPATILMIŞTI

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde de şehir merkezinde bulunan gece kulübünde benzer bir parti düzenlenmiş ve yayınlanan görüntüler sonrasında İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla o gece kulübü kapatılmıştı.

AW144384_01

AW144384_03

AW144384_04

AW144384_05

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Yazıklar olsun size insanmısınız
antalya larada örnekköy otel altında fuhuş yapılan diskotekte halen acık hergun yabancı uyruklu kadınlar hiv aids corona ne oldugu belirsiz tipler burda gelip gidiyor nasıl izin veriliyor yetkililere sesleniyorum lütfen çoluk cocugumuz. var korkuyoruz @egm
Geri Dön