MAGAZİN

Pınar Altuğ'dan Merve Şahin ve Melis Özcan'a tepki! 'Bir kadının başka bir kadını...'

'Sorgu Sual' sunucular Merve Şahin ve Melis Özcan'a tepki yağıyor. Şevval Şahin'i sorularıyla sıkıştıran sunuculara bir tepki de Pınar Altuğ'dan geldi! Altuğ açıklamasında yaşananları eleştirerek "Şiddet sadece el kaldırmak mı?" diye sordu.

Pınar Altuğ'dan Merve Şahin ve Melis Özcan'a tepki! 'Bir kadının başka bir kadını...'

Son dönemde verdiği partilerle salgın kurallarını hiçe saydığı için tepki çeken Türkiye 2018 güzeli Şevval Şahin, CNN Türk'te yayınlanan 'Sorgu Sual' programında zor anlar yaşayarak stüdyoyu terk etmişti.

21 yaşındaki model, 'İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?', 'Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?' ve 'Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?' sorularına sinirlenip, yayını bırakmıştı. Yaşanan olaydan sonra Şevval Şahin'e destek yağdı.

Pınar Altuğ programın sunucularını eleştirdi. Merve Şahin ve Melis Özcan'a tepki gösteren Altuğ paylaşımında şunları söyledi:

Ekran Alıntısı

"Bir kadının başka bir kadını 'kendince' rezil etmeye çalışması ve bununla böbürlenip reyting almaya çalışması üstelik de saygın bir haber kanalında sonra da 'kadına şiddete karşıyız' söylemleri... Şiddet sadece el kaldırmak mı? Soruları bildi bilmedi kısmına gelemiyorum bile."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Ya neyin kafasını yaşıyorsun bu kadın istiklal marşının yazarını bilmiyor ama Türküm diyor ayıp ya ne geldiyse başımıza bu tiplerden geldi bence siz ve kendini Türk sanan o hanım bu ülkeyi terk edin
ani sizler de ne kör zihniyetsiniz..yok kadına kadının yaptıgı başka türlü şiddet miş de bla bla bla...yahu bu şevval kızcağızda miss turkey de aranan şartlara uymamış olmasına rağmen derece alması da diğer güzel adaylarına yapılmış bir şiddet değilmidir?
Şimdi bu kadın ilerici demokrat çağdaş oluyor, başıkapalı kadın grrici yobaz ve çağdışı diye etiketleniyor..... Kadınların beyinlerinin icine kadınlar bile bakmıyorken bunu erkeklerden istemek ne büyük bir bencilliktir...
Geri Dön