MAGAZİN

Pınar Altuğ olay yaratan fotoğrafın sırrını açıkladı!

Çocuklar Duymasın dizisiyle efsaneleşen Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım ile olay olmuştu. Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta oldukça farklı gözüken Pınar Altuğ’u hayranları tanımakta oldukça zorlanmıştı. Birçok insanı şoke eden fotoğrafın ardından ise Pınar Altuğ, fotoğraf ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ile gündeme gelen Pınar Altuğ, bu gürüntüsüyle herkesi şoke etmişti. Birçok kişinin tanımakta zorlandığı Altuğ, hayranları tarafından Hadise’ye benzetilmişti. Pınar Altuğ, herkesin konuştuğu o fotoğrafın sırrını açıkladı.

"İyi makyaj ve photoshop candır"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
NENEM DE HANGİ KILIFA GİRECEĞİNİ ŞAŞIRDI. YAHU OLMUYOR İŞTE OLMUYOR. ELİNDEKİ KUMAŞIN CİNSİ BELLİ. YAŞLANDIN ARTIK NENEM KABUL ET DE ISLAH-I NEFS EYLE. NAMAZ KIL, KUR'AN OKU, ARTIK BİR AYAĞIN ÇUKURDA SAYILIR. İBADET ET Kİ HUZUR BULASIN. BİR YERLERİNİ GERDİRE GERDİRE BAK NE HALE GELDİN MİLLETİN DİLİNE DÜŞTÜN. UNUTMA ÖLÜM VAR, TENEŞİR VAR, KABİRDE AZAP VAR, HESAP VAR... GEL MEVLAYA MEVLAYA, BU VAR YARIN YOKUZ SEN DE SIĞIN MEVLAYA... NE KADAR GÜNAHKAR OLURSAN OL. RABBİNE YÖNEL. UMULUR Kİ AFFEDİLİRSİN... BİZDEN UYARMASI. ÖLÜM GELMEDEN KENDİNE GEL. RABBİM SENİ BİLE AFFEDER......
AFFINIZA SIĞINARAK SORUYORUM BU PINAR ALTUĞ MU YOKSA HADİSE Mİ? AYIRT EDEMEDİM DE..????
Geri Dön