Pitbullu şehir eşkıyaları dehşet saçıyor

Pitbullu şehir eşkıyaları dehşet saçıyor

ANKARA (İHA) - Ankara'da şehir eşkıyaları, pitbull cinsi bir köpekle korkuttukları lise öğrencisini güpegündüz gasp etti.

Başkentlilerin spor yapmak ve gezmek için tercih etikleri Kurtuluş Parkı'nda meydana gelen olayda, dershaneye gitmek için otobüs bekleyen lise öğrencisi Çağdaş G.'nin (16) yanına yaklaşan 2 kişi, pitbull cinsi köpeği saldırtacakları tehdidi ile gencin cep telefonunu gasp ederek kayıplara karıştı.

Olayla ilgili İHA muhabirinin sorularını cevaplandıran olayın mağduru Çağdaş G. , saat 14.00 sıralarında evden dershaneye gitmek için Kurtuluş Parkı'nın yanında bulunan otobüs durağında beklemeye başladığını belirterek "2 kişi yanıma geldi. Birinin elinde demir tasmalı siyah bir pitbull vardı. Bana 'sen bu pitbullun cinsini biliyor musun, bu adam yer' dedi. Ben korkmaya başladım" dedi.

Çağdaş G., şahsın "Bana bir telefon lazım" diyerek kendisinden telefonunu istediğini kaydetti. Telefonunu pitbullun tasmasını tutan kişinin aldığını ifade eden Çağdaş G., şahısların ayrılmasın ardından hemen bir kaç yüz metre ilerdeki polis merkezine gittiğini kaydetti. Polis merkezine yaptığı şikayetin ardından polis ekipleriyle birlikte uzun süre saldırganları aradıklarını belirten Çağdaş G., şahısları bulamadıklarını kaydetti.

Sadece cep telefonunun gasp edildiğini ifadesi eden Çağdaş G., yaşananların çok sayıda kişinin gözü önünde olduğunu anlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler