PKK'nın kaçırdığı işçiler serbest

Bingöl’ün Genç ilçesinde Suveren bölgesinde yol kesen terör örgütü tarafından kaçırılan demiryolu inşaatında çalışan bir müteahhit ve iki işçi 22 gün sonra serbest bırakıldı.

Bingöl’ün Genç ilçesinde Suveren bölgesinde yol kesen terör örgütü tarafından kaçırılan demiryolu inşaatında çalışan bir müteahhit ve iki işçi 22 gün sonra serbest bırakıldı. Kaçırıldıkları bölgeden 50 km ilersindeki bir noktada akşam saatlerinde serbest bırakıldı serbest bırakılan işçiler ilçejandarma komutanlığına ifadeleri alınmak üzere getirildi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
ALLAH TANKİ EL NUSRA GİBİ BAŞLARINIKESEREK VEYA ÖZERLEİNE BENZİN DÜKEREK YAKMAMIŞLARDIR...ARAP TERORİZMİNİ YENİDEN TANIMLAMAK VE BİR KİMLİĞİNİ DEŞİFRE ETMEK LAZIM...BE KATİL SAVAŞTA ÖLDÜR ÖLDÜREBİLİRSEN...BU BİR NEFSİMUDAFA SAYILABİLİR...AMMA TUTUKLULARA İŞKENCE EDEREK KAYDA ALARAK TÜM DÜNYAYA ŞANTAJ YAPMAK VE BUNU ALLAHU EKBER DİYEREK İSLAMİYETE MAL ETMEK KAHPECE BİR TERÖRDÜR...BUNU İSLAMİYETE MAL ETMEK SAFLIK OLUR...ÇÖNKÜ BU KAVMİN İSLAMİYETTEN ÖNCEDE BABARLIKLARI VARDIR...KIZALRINI DİRİ DİRİ GÖMMEK GİBİ...YANI BU GENETİKSELMİ???CEMAATLAR BUNU KINAMALI...NEDİR BU SESİZLİK???ADİL OLALIM...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler