Plants vs Zombies 2 rekor kırdı!

Tüm dünyadan mobil kullanıcılarının merakla beklediği mobil oyun Plants vs Zombies 2, çıktığı andan itibaren büyük ilgi gördü ve yeni bir rekora imza attı.

Plants vs Zombies 2 rekor kırdı!

Mobil oyun dünyasının sayılı efsanelerinden biri olan Plants vs Zombies 2, uzun süreli bir bekleyişin ardından sonunda iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu. AppStore’da yoğun ilgi ile karşılanan oyun, çıktığı andan itibaren beş gün içinde rekor sayılabilecek bir rakama ulaşmayı başardı. Ücretsiz olarak sunulan Plants vs Zombies 2, AppStore’da beş günde 16 Milyon adetten fazla indirildi. EA’in sahibi olduğu PopCap Games tarafından geliştirilen oyun, ulaştığı bu rakam ile AppStore tarihindeki yerini aldı.

AppStore’un hizmet sunduğu 137 ülkede 4.5 yıldız ile ilk sırada yer alan oyun için EA tarafından yapılan açıklamalarda yapımın 25 Milyon saat oynandığına, 4 milyardan fazla bitkinin yetiştirildiğine, 11 milyar güneş toplandığına ve 2 milyardan fazla zombinin yok edildiğine değiniliyor. Anlaşılan o ki Plants vs Zombies 2 sonuna da yetişse yazın eğlencesi olmayı başarmış.

HTC Zara Hakkında Taze Bilgiler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler