PlayStation 4’te artık oyunlar canlı!

PlayStation 4’te oyununuzu tek bir tıklama ile web üzerinden paylaşmaya ve kendi oyun kanalınızı kurmaya ne dersiniz? İşte PlayStation 4’ün heyecan verici yeniliği:

PlayStation 4’te artık oyunlar canlı!

Oyun videolarının çevrimiçi paylaşılması her oyuncunun keyifli tutkularından. Hâl böyle olunca video paylaşım sitelerinde yüklenmiş bir çok videonun yanı sıra sadece oyun videolarının paylaşılması için geliştirilmiş servislerde ilgi görüyor. Twitch de bu konuda işin paylaşım yönünü açığa çıkaran servislerden biri. Justin.tv temelli olarak canlı video yayınları yapmaya olanak tanıyan Twitch, gelişmiş özellikleri ile fark yaratıyor ve kullanıcı sayısını sürekli artırıyordu ki Sony’den heyecan verici bir açıklama geldi.

Buna göre PlayStation 4’te Twitch entegrasyonu olacak. Kullanıcılar istedikleri takdirde tek bir tıklama ile oynadıkları oyunu web üzerinden paylaşabilecek. Hiçbir sınırlama olmaksızın çalışacak bu heyecan verici gelişme ülkemizde ise Justin.tv’nin engellenmesi nedeniyle bir takım sıkıntılar yaşatabilir. Tabi buna da bir çözüm bulmak hiç de zor değil.

Aylık 38 Milyon’dan fazla izleyici kapasitesi bulunan Twitch’te, 600.000’den fazla yayıncı bulunuyor. PlayStation 4 ile birlikte bu sayının epey artacağını tahmin etmek de hiç zor değil.

Infamous: Second Son’ın Çıkış Tarihi Ertelendi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler