HABER

PlayStation 5'in stoklara gireceğini duydular, yataklarını mağazanın önüne getirdiler!

PlayStation 5'in stoklara gireceğini duydular, yataklarını mağazanın önüne getirdiler!

ABD'de bir mağaza, Black Friday indirimleri kapsamında stoklarındaki PlayStation 5 oyun konsollarını satacağını açıkladı. Oyuncular ise PlayStation 5 satışları başlamadan önce mağazanın önüne kamp kurdu. Hatta mağazanın önüne yatağını getirenler bile vardı.

PlayStation 5 stoklarda bulunamıyor. Birçok oyuncu, ülkemizde de satışa sunulan oyun konsolunu satın almak istediğinde 'Stok yok' uyarısı ile karşılaşıyor. Üstelik bu durum sadece ülkemiz için değil, dünya çapındaki çoğu mağazada da geçerli. Yaşanan stok sorunu karşısında geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Sony Interactive Entertainment CEO'su Jim Ryan, üretilen tüm PlayStation 5'lerin satıldığını söylemişti. Fakat oyuncular bu açıklamalardan hiç de memnun olmadı. ABD'deki bir mağaza ise oyuncuları mutlu edebilmek adına Black Friday'e özel bir duyuru gerçekleştirdi.

PLAYSTATİON 5 İÇİN KAMP KURDULAR

ABD'deki ünlü bir mağaza, Black Friday kapsamında yeni PlayStation stoklarını satışa sunacağını açıkladı. Birçok yerde PS5 bulamayan oyuncular için bu duyuru, bir müjde gibiydi. Koronavirüse rağmen mağazanın önünde kuyruk olması ise kaçınılmazdı. Fakat bunun bir adım ötesine geçenler oldu. Daha önce Apple Store mağazalarının önünde birçok kez fotoğraflanan meşhur sahne, bu kez mağazanın önünde yaşandı. Çünkü oyuncular mağazanın önüne kamp kurdu.

YATAKLARINI MAĞAZANIN ÖNÜNE TAŞIDILAR

Oyuncular, PlayStation 5 satın alabilmek uğruna 1 gün önceden mağazanın önünde toplandı. Battaniyesiyle yorganıyla gelen oyuncuların arasında oğlu ile çadır kuranlar da vardı. Üstelik bazı oyuncular yataklarını da alıp mağazanın önüne geldi. O anlar da fotoğraf karelerine yansıdı.

PlayStation 5 kamp

Yataklarıyla gelen oyuncular, oyun konsollarına kavuşabildi mi bilinmez. Ancak mağazanın önündeki görüntüler uzun süre unutulmayacak gibi görünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
zuahaha tam mal lan bunlar
adamlarda dert yok tasa yok kendilerine dert arıyorlar
bunlar neyin kafasını yaşıyor yorum bile yapamıyorum
Geri Dön