Playstation kafe hırsızları yakalandı

Eskişehir’deki bir playstation kafede yapılan hırsızlığın ardından 2 şüpheli ile birlikte çalınan elektronik eşyalar bulundu.Hırsızlık olayı 4 gün önce Akarbaşı Mahallesi Şehit Zeynel Toköz Sokak üzerinde yaşandı.

Playstation kafe hırsızları yakalandı

Eskişehir’deki bir playstation kafede yapılan hırsızlığın ardından 2 şüpheli ile birlikte çalınan elektronik eşyalar bulundu.
Hırsızlık olayı 4 gün önce Akarbaşı Mahallesi Şehit Zeynel Toköz Sokak üzerinde yaşandı. Bestami Çevik’in işlettiği kafede, hırsızlık olayı yaşandı. Olayın ardından kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, şüphelilerin M.K. ve S.A. olduğunu belirledi. Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanan 2 kişi, hırsızlığı gerçekleştirdiklerini itiraf etti. Hırsızlık mallarının saklandığı yere giden polis ekipleri, 7 adet oyun konsolu, 11 adet siyah renkli, 2 adet mavi renkli ve 1 adet leopar desenli olmak üzere 14 adet joistik ve 1 adet oyun cd’sini muhafaza altına aldı. M.K. ve S.A. ise yapılan işlemlerinin ardından Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler