HABER

Polis aracına molotoflu saldırı

Beyoğlu Hacı Ahmet Mahallesi'nde terör örgütü yandaşları, zırhlı polis aracına molotofkokteyli, aracın bulunduğu sokağa da ses bombası attı. Saldırganlar olayın ardından kayıplara karıştı.

Hacı Ahmet Mahallesi'nde güvenlik önlemi alan polise saldırı düzenlendi. Sokak üzerinde park halinde bulunan "Akrep" isimli zırhlı polis aracına terör örgütü yandaşları tarafından molotofkokteyli atıldı. Saldırganlar kaçarken de zırhlı aracın yakına ses bombası attı. Büyük paniğe neden olan olayın ardından saldırganlar kayıplara karışırken, polis çevrede arama yaptı. Saldırının ardından bölgedeki önlem alan polis sayısı artırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
kim terör dediğin şu sivilleri uçakla bombalayanlar mı acaba???
kansız hain şehit haberlerine gülüp oyunoysundur.kaçakçılar öldü diye devletimi suçluyosun.o adamlar oraya piknik yapmaya mı gittiler kaçakçılık yaparken su testisi su yolunda kırldı.
kardeşim ne işi varmış dağın başında sivilmiş kaçakçı resmen teröristin birkaç gömlek altı kendi çıkarı için kaçakçılık yapıp teröre rant sağlayan terörün uşakları.sivilmiş.hadi be ordan
Bombalamanın gerekçesi ne terörist sanılmaları peki terörü besleyen ve yapan kim sizlersiniz. O insanların ölümünden de siz sorumlusunuz.Siz teröristlik yapmasanız zaten orda bombalamak için neden olmayacaktı.
bombalannan dövülen soruşturma geçiren memurlar zamma talip olan müdürler alanada verenede selam ama bizim selamı seçimlerde alırsınız bizzat
Geri Dön