Polis barikatında "kurutmalık biber"

Elazığ'da bir polis merkezinin önündeki demir barikata yaşlı bir kadın tarafından asılan kurutmalık biberler, görenlerin dikkatini çekiyor.

Polis barikatında "kurutmalık biber"

Sarayatik Mahallesi Öğretmen Cemil Meriç Caddesi üzerindeki Şehit Mehmet Ali Çakır Polis Merkez Amirliğinin karşısında oturan Nadire Kaya (85), ara sokağa bakan evinin balkonu olmadığı için emniyet yetkililerinden izin alarak, caddedeki polis bariyerine kısa süre önce kışlık kurutmalık biber astı.

Caddeye araçların park etmesini engellemek için konulan bariyere asılan biberler, görenlerin dikkatini çekiyor. Asayiş Şube Müdürü Ahmet Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sadece asayiş olaylarında değil, halkın her türlü sıkıntısının giderilmesinde ellerinden geleni yapabileceklerini söyledi.

Sağlam, Kaya'nın biberlerini asacak yer bulamadığı için kendilerine ricada bulunduğunu, bunun üzerine kendisine izin verdiklerini belirtti. Mahallede bakkallık yapan Kenan İlbak ise polisin her zaman kendilerine yardımcı olduğunu ifade ederek, Kaya'nın barikata biber asmasına izin verilmesinden de memnuniyet duyduklarını dile getirdi. İlbak, Kaya'nın rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi gördüğünü söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
rezil olduk :)
Polis Halk el ele. Biberlerin çalınma tehlikeside yok. Neden rezil oldukki.? Gayet güzel bir tablo. Polsis tebrik ediyorum.
Diğer Haberler