Polis kapı kapı dolaşıp uyardı! Aman dikkat

Adana'da hava sıcaklıklarının yüksek seyretmesiyle birlikte sulama kanallarında artan boğulmalara karşı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri aileleri uyardı.

Adana’da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye başlamasıyla bilinçsizlik ve tedbirsizlik sonucu sulama kanallarında, baraj gölünde çok sayıda vatandaş boğularak hayatını kaybediyor. Bu kayıpların önüne geçilebilmesi amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü de gerekli projeli çalışmaları yürütüyor.

Bu kapsamda Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan saha çalışmalarında, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Kazım Karabekir Mahallesi'nde ekipler kapı kapı dolaşarak vatandaşları uyardı. Polis, boğulmalara karşı alınabilecek tedbirlerin ve boğulmalarda ilk yardımın anlatıldığı broşürler de dağıttı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
adanada böyle telkine gerek yok.al tık içeri nasılsa suçludur
boş işler yakala kabahatler kanundan ceza yaz 2ncide aynı kişi yakalanırsa ailesine veya kendisine 1 hafta kamu hizmeti ceza ver üstelik bekci + zabıta sorumlu olmalı o kadar ekip var ayrı bir birim oluşturulsun birde ihbar hattı eğer hala boğulan olursa sorumluda bu ekip tutulsun bak gör kimse giriyormu bir daha
Bir sen akıllısın krds
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler