Polis memuru çiftin "dördüz" mutluluğu

Eskişehir'de görevli polis memurları Tekelioğlu çifti, izne geldikleri memleketleri Konya'da doğan dördüz bebekleriyle çifte bayram yaşadı.

Konya - Sezaryenle 3 gün erken dünyaya gelen 3'ü kız 1'i erkek bebekleri olan Nermin ve Abdurrahman Tekelioğlu çifti, halen hastanede kuvözde tutulan, Ercin, Gülçin, Nesrin, Mustafa Baybars adını verdikleri bebeklerinin sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

Anne Nermin Tekelioğlu, dördüz bebeği olduğu için çok mutlu olduğunu belirtti. Anne karnında bebeklerini hissettiğini ancak görmenin çok daha güzel bir duygu olduğunu belirten Nermin Tekelioğlu, "Bebeklerimi bir an önce kucağıma alıp evime gitmek istiyorum" dedi.- Şeker gibi bir bayram yaşadıkHastane çalışanlarına teşekkür eden Tekelioğlu, "Bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde bugüne kadar getirmiş olmak çok güzel birşey. Bu da doktorlarımız sayesinde oldu. Ne yapmamız gerektiğini söylediler. Hastane çalışanlarına teşekkür ederiz. Şeker gibi bir bayram yaşadık. Biz birkaç gün sonrasına bekliyorduk ama bize bayram sürprizi oldu" diye konuştu.Baba Abdurrahman Tekelioğlu ise amirlerinin dördüz bebekleri olacağını öğrenince kendilerine daha çok ilgi gösterdiğini ifade etti. Bebeklerinin hangisini seveceğini şaşırdığını anlatan Tekelioğlu, şöyle devam etti:"Ona bakıyorsunuz, buna bakıyorsunuz, hangisini seveceğini bilemiyorsunuz. Şükürler olsun Rabbime, hiçbir sağlık sorunları yok. Allah herkesin gönlüne göre versin. Allah bizim gönlümüze göre verdi. Başbakanımız üç diyordu biz fazlasıyla buna uyduk, artı biri de bonus oldu şükürler olsun." (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler