HABER

Polis memurundan anlamlı bağış

SAMSUN (İHA) - Samsun Emniyet Müdürlüğü Hava Limanı Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Halil İbrahim Arslan, yazdığı 'Yorgun Yürek' isimli şiir kitabından elde ettiği gelirin yüzde 30'unu Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EMŞAD) Samsun Şubesi'ne bağışladı.

Kitabının gelirinin 400 milyon lirasını EMŞAD'a bağışlayan Halil İbrahim Arslan'a, dernek adına Emniyet Müdür Yardımcısı Nurosman Deliloğlu tarafından teşekkür belgesi verildi. Arslan, şiir kitabının gelirinin bir kısmını EMŞAD'a bağışlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, "Aynı meslekte birlikte olduğumuz malul görev arkadaşlarım ve şehit olan arkadaşlarımızın ailelerine yaptığım bu yardım benim için çok önemli. Onların her zaman destekcisi olacağım" dedi.

EMŞAD Samsun Şube Başkanı Bilal Erim, meslektaşları tarafından derneklerine yapılan anlamlı bağışın kendileri için çok büyük önem taşıdığını ifade ederek, "Meslektaşımız tarafından yapılan bu bağış şehit çocukları ile malul gazi çocuklarına eğitim, öğretim yardımı olarak dağıtılacak. Emniyet teşkilatı çalışanı, emeklisi, gazileri ve şehit yakınları ile bir yumruk olduğunu bir kez daha göstermiştir" diye konuştu.

Emniyet Müdür Yardımcısı Nurosman Deliloğlu ise, polis memuru Halil İbrahim Arslan'a bağışı için teşekkür etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön