HABER

Polis, ölümüne yarış görüntülerini inceliyor

Edirne'de TEM'de toplanan, otomobilleri ile son hızla yarışlarını kameraları ile görüntüyerek bunu internetteki video paylaşım sitesi ‘Youtube'ta ‘Edirne Otobanında büyük yarış' yayınlayınca Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri bu araçları ve içindekileri belirlemek için harekete geçti.

Geçen ay Edirne ile İstanbul arasındaki TEM'de son model otomobilleri ile gece yarısı yarışan gençler, görüntülerini dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube'a ekledi. 3 otomobilin trafiği tehlikeye düşürerek yarıştığı ve bir başka otomobil içindeki arkadaşlarının görüntülediği aşırı hız tutkunlarının görüntüleri kısa sürede binlerce kişi tarafından tıklanarak izlendi. ‘Edirne Otobanında Büyük Yarış' adı altında Youtube'ta izlenme rekorları kıran görüntüleri inceleyen polis ekipleri araçların plakalarını belirlemeye çalışıyor.

Görüntülerde TEM'i kapatarak duran 3 otomobil, hareket komutunun verilmesi birlikte yaklaşık 200 kilometre hıza ulaşarak birbirleriyle yarışa giriyor. Yarıştan sonrası macera tutkunları otomobilleri önüde hatıra fotoğraf çektiriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön