HABER

Polisin karısı imam nikahlı çıktı

Kahramanmaraş'ta, polis memuru eşini kendisinden 13 yaş küçük sevgilisiyle birlikte öldürdüğü iddia edilen kadının, genç sevgilisiyle imam nikahı yaptırdığı ortaya çıktı.

Manisa'nın Demirci ilçesinde görevli polis memuru Levent Sezer'in (37) kayınvalidesinin evinde uyurken ensesine ateş edilerek öldürülmesinin ardından, cinayetin arkasındaki sis perdesi aralanmaya başladı. Polis tarafından şüpheli olarak gözaltına alınan, ancak cinayetle alakası olmadığını söyleyen polis memurunun eşi C.S.(32), suskunluğunu bozdu. Kendisinden 13 yaş küçük marketçi sevgilisinin intihar etmesinin ardından aralarındaki ilişkiyi kabul eden C.S., eşinin kendisini aldattığını, ondan intikam almak için genç sevgili bulduğunu söyledi. 19 yaşındaki M.A. ile yaklaşık 1 yıldır görüştüğünü belirten C.S., "M.A. yaklaşık 6 ay önce bana 'imam nikahı yaptıralım' dedi. İlk önce karşı çıktım, ancak sonra kabul ettim. Kahramanmaraş'a geldiğim zamanlarda kendisiyle sürekli görüşüyordum. Kaç defa ilişkiye girdiğimizi hatırlamıyorum" dedi.

Eşinin kendisini sürekli hırpaladığını ve kötü muamele yaptığını ileri süren C.S., marketçi sevgilisini ise yengesinin bulduğunu iddia etti. C.S., "Ağabeyimin eşi olan Ş.Y. 'Madem eşin seni aldatıyor, o zaman sen de onu aldat' dedi. M.A'nın içine kapanık bir çocuk olduğunu söyledi. Beraber markete gittik ve bizi tanıştırdı. Sonra ilişkimiz devam etti" ifadelerini kullandı.

Sevgilisinin Levent'le evli olmalarına dayanamadığını söylediğini öne süren C.S., öldürme planının sevgilisi tarafından yapıldığını iddia etti. C.S., "İlk önce eşimi arabanın lastiğini değiştirirken öldürecekti, ancak bu plan olmadı. Daha sonra bana eşimin silahı ile öldüreceğini söyledi. Silahın yerini kendisine söylememi istedi. Olay günü çarşıya çıktığımda yanına uğradım ve işi bitirdiğini, gidip görmemi istedi. Hatta bana kapıda parmak izinin olduğunu söyleyerek silmemi istedi" diye ifade verdi. Cinayet zanlısı olarak adliyeye sevk edilen C.S., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler