Polisin önünde meydan dayağı

Kuşadası'nda yol verme yüzünden başlayan tartışma, meydan dayağına dönüştü. İki sürücü arasında yol verme nedeniyle trafikte giderken başlayan tartışma, bir sürücünün diğer sürücüye yüzlerce kişinin ve trafik polislerinin arasında meydan dayağı atmasıyla son buldu.

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası şehir merkezindeki Adnan Menderes Bulvarı üzerinde seyir halinde olan 09.K.6693 plakalı aracın sürücü M.Z. ile 09.K. 2593 plakalı aracın sürücüsü N.Y. arasında yol verme yüzünden araç içerisinde tartışma başladı. El kol hareketleriyle araç içerisinde iki sürücü arasında devam eden tartışma, Belediye önündeki Demokrasi Meydanı'na kadar sürdü. Daha sonra öndeki özel otomobilin sürücüsü M.Z. aracını belediye binası önüne park ederek, diğer aracın sürücüsü N.Y. ile tartışmayı sürdürdü.

Polislerin ve çevredeki vatandaşların müdahalesine rağmen sakinleştirilemeyen sürücü, aynı anda aracıyla Demokrasi Meydanı'nda hareket eden sürücüye aracının içerisinde otururken saldırdı. Şoför koltuğunda oturan sürücüyü yumruklamaya başlayan M.Z., trafik polislerinin ve vatandaşların müdahalesine rağmen engellenemeyince bazı vatandaşlar çareyi bu sefer, diğer kapıdan dayak yiyen sürücüyü araçtan çıkarmakta buldular.

Trafik polislerinin yanı sıra, asayiş ekiplerinin de gelmesiyle kontrol altına alınan çılgın sürücü, güçlükle sakinleştirildi. Her iki sürücünün de birbirinden davacı olması üzerine, sürücüler Merkez Polis Karakolu'na götürüldü.

Bu arada, meydan dayağı sırasında yaklaşık 15 dakika süreyle trafiğe kapanan Demokrasi Meydanı' da kavganın sona ermesiyle yeniden trafiğe açıldı. M.Z., yanında eşi olduğu sırada diğer araç sürücüsünün kendisine el kol hareketi yaptığını ileri sürerken, N.Y. ise kendisine yol vermeyen M.Z.'nin bununla da yetinmeyerek kendisine saldırdığını söyledi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler