Polisten ceza makbuzu yerine bayram şekeri

Ramazan Bayramı tatili için Türkiye'nin dört bir yanından memleketlerine giden sürücülere Bursa-Ankara karayolu üzerinde İnegöl Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri tarafından şeker ikram edildi.

Ramazan Bayramı tatili için Türkiye'nin dört bir yanından memleketlerine giden sürücülere Bursa-Ankara karayolu üzerinde İnegöl Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri tarafından şeker ikram edilip, kendi can ve mal güvenlikleri için trafik işaret ve işaretçilerine uymaları uyarısında bulunuldu.

Bursa-Ankara karayolu üzeri İnegöl mevkiinde başlayan trafik uygulamasında, sürücülerin bayramını kutlayan trafik ekipleri, sürücülere Bayram şekeri ikram etti. Sürücülerin trafik kurallarını riayet etmelerini ve dikkatli araç kullanmalarını isteyen Trafik ekipleri, uygulamanın Bayram süresince devam edeceğini, vatandaşların bayramını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri için Bayram süresince ekiplerin 24 saat görev yapacağı belirtildi.

SÜRÜCÜLER UYGULAMADAN MEMNUN

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı trafik ekipleri İnegöl'ün girişlerinde sürücüleri ellerinde bayram şekeri ile karşıladı. Çoğu zaman trafik polisini elinde ceza makbuzu ile görmeye alışan sürücüler yapılan bayram şekeri ikramı karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ceza beklerken şeker ikramı karşısında bir hayli memnun olan sürücüler, yapılan uygulamanın örnek olması gerektiğini ve Avrupa'da bile bu tarz uygulamalarla karşılaşmadıklarını söylediler. Sürücüler,bu tür uygulamalar ile çocuklarında polislere karşı sempati duyacağını belirttiler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
istediğinizi yapın POlise saygımı çok şey istedınız çok o saygıyı hak edıyormu acaba POLİS MİLLETİ
Bugün seker dagitirlar yarin boru gibi gecirirler merak etmeyin siz.Polise güvenmi kaldiki bu memlekette?Sadece polise mi?
Diğer Haberler