Potanın Perileri'nin Dünya Kupası'ndaki rakipleri belli oldu

Milliler B Grubu'nda Avustralya, Arjantin ve Nijerya ile eşleşti Haluk Yıldırım: "Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz" İSTANBUL / DHA İspanya'nın Tenerife kentinde 22-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek FIBA Kadınlar Dünya Kupası'nda mücadele edecek A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın rakipleri belli oldu.

Milliler B Grubu'nda Avustralya, Arjantin ve Nijerya ile eşleşti

Haluk Yıldırım: "Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz"

İSTANBUL / DHA

İspanya'nın Tenerife kentinde 22-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek FIBA Kadınlar Dünya Kupası'nda mücadele edecek A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın rakipleri belli oldu.
Millilerimiz B Grubu'nda yer alırken, Avustralya, Arjantin ve Nijerya ile eşleşti.
HALUK YILDIRIM: "ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ"
Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım, kura çekiminin ardından şu açıklamaları yaptı;
"A Milli Kadın Takımımız, her zaman yakalamış olduğu başarılarla bizleri gururlandırıyor. 22-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Kadınlar Dünya Kupası'nda yine Ay Yıldızlılarımızın en iyi şekilde hazırlanarak ülkemizi temsil edeceğine inanıyorum. Bir yandan da 2019 yılında gerçekleştirilecek; Sırbistan ve Letonya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na katılmak için eleme karşılaşmaları oynuyoruz. Bu yoğun süreci en iyi ve en verimli şekilde değerlendirmeyi hedefliyoruz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler