Profesör, protestocu öğrencisini ezdi

Pakistan’da tıp fakültesinde dekanın 'kız öğrencileri taciz ettiği' iddiası sonrası protesto gösterisi düzenlendi.

Otomobiliyle fakülte önünden geçen bir profesör, yolda oturma eylemi yapan bir tıp fakültesi öğrencisini ezdi.

Olay, Pakistan’ın Khyber Pakhtunkhwa eyaletindeki Nowshera kentinde meydana geldi. Nowshera Tıp Fakültesi’nde Dr. Jahangir adlı dekanın, kız öğrencileri taciz ettiği iddiası sonrası öğrenciler protesto gösterisi düzenledi.

PROFESÖR PROTESTOCU ÖĞRENCİYİ EZDİ

Gösteriler sırasında akıl almaz bir olay meydana geldi. Güvenlik kameralarınca kaydedilen olayda, içinde okulda görevli iki profesörün bulunduğu bir otomobilin gösteri düzenlenen alana girdiği görülüyor.

Görüntülerde aracı kullanan Profesörün, araç önünde oturma eylemi yapan öğrencisinin kalkmaması üzerine otomobili öğrencinin üzerine sürdüğü, öğrencine çarptığı ve sağ bacağını ezdiği görülüyor.

Yerel medya, hastaneye kaldırılan öğrencinin bacağında kırık olduğunu ve tedavi altına alındığını duyurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Kesin dindarlardır.
Yine müslüman ülke yine tecavüz..... Utanıyorum müslüman olmaktan... Şİmdi banada kızgın yorumlar yapılacak ama olsun. Güneş balçıkla sıvanmaz. Müslüman ülkelerde adalet yoktur , yöneticiler ve din adamları hırsızdır , tecavüzcüdür , halkını sömürür. Gerçekler ortada bana bir tane adaletle yönetilen , yöneticileri çalmayan , tecavüz ve kadın cinayetlerinin olmadığı bir müslüman ülke söyleyin özür dileyeceğim..Düşüncelerim için..
@omeribnhattab Allah seni bildiği gibi yapsın tacizin ,tecavüzün , sapkınlığın , dinlisi dinsizi mi olur ??
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler