HABER

Rafet El Roman müziğe ara verdi

BERLİN (İHA) - Olaylı bir şekilde eşinden ayrılan ve çocuklarını alarak doğup büyüdüğü Almanya'ya yerleşen ünlü pop müzik sanatçısı Rafet el Roman ilk defa suskunluğunu bozarak, eşi Tuğba'nın isterse gelip çocukları görebileceğini söyledi.

Berlin'in Brandenburg eyaletinde 24 saat Türkçe yayın yapan Metropol FM'e planları ve özel yaşamı hakkında açıklamalar yapan Rafet el Roman, Darmstadt yakınlarında bir köye yerleştiğini söyleyerek, bütün gün pencereden dışarıyı seyredip çocuklarıyla oynadığını anlattı. Bir soru üzerine "Tuğba çocuklarımın annesi. Tabii istediği zaman gelip görebilir" cevabını veren ünlü sanatçı, eşinin adım atması halinde barışma mesajı gönderdi.

Almanya'ya yerleşmesini eskiye dönüş şeklinde nitelendiren El Roman, 2-3 yıl müziğe ara vererek beyninde değişim yapacağını ve evrim müzikle tekrar müzik dünyasına döneceğini söyledi.

2-3 yıl hiçbir faaliyette bulunmadan geçireceği ve bu sürede tasarruflarını harcayacağını belirten Rafet el Roman, "Şimdi, kendime ve çocuklarıma zaman ayırma zamanı. Bütün gün akşama kadar pencereden dışarıyı seyredip, onlarla oynuyorum. Çalışmalarım esnasında onları ihmal etmişim. Yakınlarda bir İtalyan dondurmacı var oraya gidip oturuyoruz. Oyunlar oynuyoruz. Kısacası tüm zamanımı onlara ayırıyorum" dedi.

"İhanet edip etmediği?" şeklindeki bir soruya cevap veren Rafet el Roman "Ben bir şey yaparsam itiraf edecek kadar medeni cesaret taşıyan biriyim. Böyle bir şey olmadı" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön