Rahip Brunson kararı duyunca hıçkırarak ağladı!

Mahkeme heyeti Brunson’a son sözlerini sorarken, heyecandan sesi titreyen ABD’li rahip, “Masum bir adamım. İsa’yı seviyorum, Türkiye’yi seviyorum. Beraatımı talep ediyorum” dedi. Mahkeme heyetinin karar için verdiği arada Brunson’ın eşi ABD’li rahibin yanına giderek sarıldı. Bu hareket karşısında duygularına hakim olamayan Brunson hıçkırarak ağlamaya başladı.

Rahip Brunson, mahkeme heyeti karar için ara verdiği sırada eşi ABD’li rahibin yanına giderek sarıldı. Bu hareket karşısında duygularına hakim olamayan Brunson hıçkırarak ağlamaya başladı.

Yaklaşık 30 dakikalık bir aranın ardından kararını açıklayan mahkeme heyeti, Brunson'a terör örgütü üyelerine yardım ve yataklık suçlarından takdiren 5 yıl hapis cezası verdi. Yapılan indirimlerle birlikte 3 yıl 1 ay 15 güne indirilen ceza, Brunson’un hapiste ve gözaltında bulunduğu sürelere mahsup edildi.

Brunson hakkında bulunan ev hapsi ve yurt dışı çıkış yasağını içeren denetimli serbestlik yasakları da ayrı ayrı kaldırıldı.

KARARIN ARDINDAN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Verilen kararın ardından gözyaşlarına hakim olamayan Brunson, büyük sevinç yaşadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 109 yorum
ver mehteri bu iş bitmiştir. tl dolar karşısında değerlenecek diye onurumuzdan gururumuzdan vazgeçtik paramız değer kazandı ama onurumuzu yitirdik başka açıklaması olamaz
Dolar düşecek sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.. Ülkemizde yaşanan sorunların, Rahip ile ilgisi olmadığını Reis söylemedi mi ?
Dolar düşmedi.Çünkü sebep akp nin ekonomik beceriksizliği.Rahip serbest dolar aynı seviyelerde otluyor.Yakında daha da yükselirse şaşırma.Çok borç var çok.Paşa paşa ödeyeceğiz beraber.Zoruma gidende bu siz akp ye oy verdiniz.O yüzden siz borçları ödeseniz olmaz mı?Bizim suçumız ne.
Tl de dolar karşısında düşükken gene muhalefetsiniz. Nasıl olacak bu iş ?
Ne dik durduk ama!!!! Tanıklar talimatla ifade değiştirdi adamı gönderdik.Zaten belliydi de ekonomik başarısızlığı yükleyecek adam lazımdı. Biz de yargı bağımsızdır!!!!!
Iyi takip et. kimler nasıl kıvıracak..
Sanki bana hapisten çıktı evinden geldin neyin ağlaması
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler