HABER

Real Madrid, harikaçocuğu istememiş!

Barcelona'nın genç Meksikalı yıldızı Giovani Dos Santos'un menajeri Pini Zahavi'nin, oyuncusunu Real Madrid'e önerdiği, ancak İspanya şampiyonunun bu teklifi reddettiği öğrenildi.

Barcelona'nın önerdiği yeni kontratı imzalamak için süre isteyen Dos Santos, meğerse o arada başka işler peşindeymiş! 18 yaşındaki Meksikalı süper golcünün menajerinin, oyuncusunun bu yeni kontratı imzalamasını beklemeye aldırdığı ve Dos Santos'u, Real Madrid'e önerdiği belirtildi.

İşin daha da ilginç yanıysa, ezeli ve ebdi rakibine böylesi büyük bir gol atma fırsatı yakalayan Real Madrid'in, "Teşekkür ederiz, ihtiyacımız yok" yanıtı vermiş olması.

Menajer Pini Zahari'nin, Real Madrid kulübü yöneticilerini, Arjantinli yıldız Gonzalo Higuain transferinden komisyon almış olması nedeniyle yakından tanıdığı ve bu sayede kulüple bağlantıya geçtiği, ancak aldığı yanıta şaşırarak yeni formüller aradığı belirtiliyor.

Zahari'nin Dos Santos'u, dev İngiliz kulüplerine de sunmasının sözkonusu olabileceği öğrenildi.

Barcelona'nın iki sezon önce Meksika'dan bulup getirttiği ve profesyonel B takımına kattığı Dos Santos, bu sezon itibariyle A takımına yükselerek Ronaldinho, Eto'o, Henry, Deco gibi ağabeylerinin yanında forma giyiyor.

Kaynak: Goal.com

PARTNEREvlendiler!Evlendiler!
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler