HABER

Real Sociedad'da futbolcular birbirine girdi

MADRİD (İHA) - Milli futbolcu Nihat Kahveci'nin eski takımı Real Sociedad'da sular durulmuyor. Sezona kötü başlayan ve ligin dibine demirleyen, ardından teknik direktör değişikliğine giden Real Sociedad, bu kez futbolcularının antrenmanda yumruk yumruğa kavga etmesiyle sarsıldı.

Sezona oldukça kötü başlayarak sevenlerine büyük hayal kırıklığı yaşatan, La Liga'da 13 hafta geride bırakılırken 19. sırada yer alan ve henüz galibiyeti bulunmayan Real Sociedad'ın bu sezon 2. lige düşmesine kesin gözü ile bakılırken takım şimdi de, Juanito ve Rossato'nun yumruk yumruğa kavgasıyla sarsıldı.

Takım öğle antrenmanında iken Juanito ve Rossato'nun yumruk yumruğa kavga etmeleri takımdaki gerginliğin önemli bir göstergesi oldu. Juanito'nun kendisine sert girdiği gerekçesiyle bağırmaya başladığı Rossato, arkadaşına cevap verince, ortalık bir anda karıştı. Önce ağız dalaşı ile başlayan tartışma, daha sonra yumruklu kavga dönüştü. Takım arkadaşlarının zorlukla ayırabildiği kavganın sonu hiç de hoş olmayan bir netice ile sonuçlandı.

26 yaşındaki İspanyol savunma oyuncusu Juan Jesus Gutıerrez Juanito'nun yumrukları, Brezilyalı kanat oyuncusu Rossato'nun sağ yanak kemiğini kırdı. Apar topar hastaneye kaldırılan Rossato'nun, kulüp yöneticileri tarafından yapılan açıklamaya göre bu akşam ameliyat edileceği bildirildi. 29 yaşındaki Adriano Fabiano Rossato'nun bu gece hastanede kalması bekleniyor ve Pazar günü ligde oynanacak Barcelona maçında takımdaki yerini alamayacağı ifade ediliyor.

İspanyol spor basınında çıkan yorumlarda ise, Real Sociedad'ın bu durumlara düşmesindeki en büyük etkenin; Nihat ve Kovacevic'in takımdan ayrılmasıyla birlikte, bunun takımda büyük kan kaybına sebep olması ve bu futbolcuların yerlerini dolduracak kimsenin getirilememesi olduğu vurgulandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön