Reklamdaki öpüşme ayrılık getirdi

Reklamdaki öpüşme ayrılık getirdi

Ayrılığın sebebi ise Sevindik'in bitmek bilmeyen kıskançlıkları. Kayacı ile Sevindik'i ayıran olayların başında ünlü oyuncunun oynadığı reklamda öpüşmesi geliyordu.

İddialara göre olaylar şöyle gelişti:

İlk reklamda bir genç ile öpüşen Kayacı'nın, ikinci reklamda da yine bir genç ile öpüşmesi gerekiyordu. İlk reklamda Kayacı ile Sevindik henüz tanışmadıkları için böyle bir problem yaşanmadı. Ancak ikinci reklamda yine öpüşmesi gereken Kayacı'ya sevgilisi Ozan izin vermedi. Kayacı ilişkilerinin bozulmaması için sevgilisinin dediğini yaptı ve o sahnede sadece öpüşür gibi yaptı. O günden sonra kıskançlıkların dozu arttı. Ozan sevgilisinin İstanbul dışındaki tanıtımlarda yer almasına izin vermedi. Bunu diğerleri izledi.

Çift sık sık kavga etmeye başladı. Kayacı tam 4 kez sevgilisinden ayrıldı. Basından gizlenen bu ayrılıklar kısa sürdü ve Kayacı her seferinde sevgilisine bir şans daha tanıdı. Ancak kıskançlıklar bitmek bilmeyince Kayacı bir daha dönmemek üzere sevgilisinden ayrılıp Antalya'ya tatile gitti. Ozan'ın aramaması için 4 gün kaldığı otelin ismini en yakın dostlarına dahi vermeyen Kayacı'yla görüştüm. Ayrılığı doğrulayan ünlü oyuncu, şunları söyledi: "Ayrılık kararı aldığım hiçbir erkeğin arkasından asla konuşmadım, yine konuşmayacağım. Sadece şunu söyleyebilirim. Ayrıldığım bir erkekle ilk kez arkadaş kalmak istiyorum. "

Kaynak: Vatan

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler