HABER

Rekor kıran sahneler

Rekor kıran sahneler

Bir Bulut Olsam dizisinde Şükran Ovalı ile Engin Akyürek'in rol aldığı cüretkar sahne.


Nurgül Yeşilçay ile Özcan Deniz Asmalı Konak'ın çeşitli bölümlerinde bazı sahnelerde yakınlaştı.


İşe son yılların rekor kıran öpüşme sahnelerinden biri. Yaprak Dökümü'nün Fikret'i Bennu Yıldırımlar ile eşi Tahsin'i canlandıran Ahmet Saraçoğlu'nun rol aldığı bu sahne milyonları ekrana kilitledi.Yine Yaprak Dökümü'nden hem TV'de hem internette izlenme rekorları kıran bir başka sahne. Bu kez Ferhunde rolündeki Deniz Çakır ile eşi Şevket'i oynayan Caner Kurtaran çok konuşulmuştu.


Yine Yaprak Dökümü'nden bir sahne. Deniz Çakır'ın canlandırdığı Ferhunde ile Nihat Alptuğ Altınkaya'nın oynadığı Levent'in bu sahnesi de çok konuşulmuştu.


Aşkı Memnu dizisinde Beren Saat'in canlandırdığı Bihter ile Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül'ün ilk öpücüğü izlenme rekorları kırdı.


Bihter ile Behlül'ün ateşli sahnelerinden biri daha.


Kavak Yelleri'nin iki yıldızı Pelin Karahan'ın oynadığı Aslı ile İbrahim Kendirci'nin oynadığı Deniz'in öpüşme sahnesi.


Karahan ve Kendirci gerçek hayatta da birlikte.


Canım Ailem dizisinde beklenmedik anda gelen bir sahne.


Ozan Güven'in oynadığı Ali karakteri ile Funda Eryiğit'in canlandırdığı Seyhan karakteri bölüm finalinde böyle öpüşmüştü.


Asi dizisinden bir sahne. Tuba Büyüküstün'ün oynadığı Asi ile Murat Yıldırım'ın oynadığı Demir'in bu sahnesi günlere konuşulmuştu.


Dizi karakterleri bir ara daha ateşli anlar da yaşamıştı.Bu sahne ise Burat Özçivit'in sevgilisi ile arasını açtı. Baba Ocağı dizisinde rol alan Özçivit rol gereği Ceren Hindistan ile öpüşünce gerçek hayattaki sevgilisi ile arası açılmıştı.Yine Kurtlar Vadisi'nden bir sahne. Şaşmaz'ın oynadığı Polat karakteri Özgü Namal'ın oynadığı Elif ile dudak dudağa.


Yine Kurtlar Vadisi'nden bir sahne. Şaşmaz'ın oynadığı Polat karakteri Özgü Namal'ın oynadığı Elif ile dudak dudağa

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön