Rektör Gönüllü öğrencilere başarılar diledi

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof.

Rektör Gönüllü öğrencilere başarılar diledi

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, bahar yarıyılının başlaması dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2017-2018 Bahar yarıyılı eğitim-öğretim döneminin herkes için hayırlı olmasını, tüm öğrencilere, akademisyenlere ve idari çalışanlara başarılar dilediğini söyledi.
Öğrencilere değerinde nasihatlerde bulunan Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, öğrencilerin önemsiz meşguliyetlerden elini eteğini çekmesi gerektiğini, ilim ile haşir neşir olunması gerektiğini vurguladı.
Rektör Gönüllü, "Evladımız olan siz sevgili öğrencilerimiz için en önemli olan şey dersleriniz haricinde başka işlerden özellikle zaman öldüren meşguliyetlerden uzak durmanızdır. Bedenen ve ruhen sağlıklı kalmak için hayatı dengeli yaşamalısınız. İlme gereken önemi vermezseniz o da sizden uzaklaşır. İlimden gereken istifadeyi alabilmek için ilme, ilim sahibine gereken hürmeti göstermek gerekir. Siz sevgili evlatlarımızın da ilme gereken önem ve hürmeti gösterdiğinize inanıyorum. Hepinize 2017-2018 akademik yılı bahar yarıyılında sağlıklı, başarılı bir dönem diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler