HABER

Rektörle öğrencisi arasındaki diyalog sosyal medyayı salladı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'ın, bir öğrencisinden gelen ve ABD'nin vize başvurularını askıya almasına ilişkin esprili talebine verdiği yanıt, sosyal medyayı salladı. Prof. Dr. Ünal ve öğrencisi arasındaki diyalog, çok sayıda beğeni ve yorum alırken, yorumlarda Yorumlarda 'Son yüzyılın en iyi tweeti', 'Harikasınız', 'Yılın tweeti olabilir bu' gibi değerlendirmeler yapıldı.

Rektörle öğrencisi arasındaki diyalog sosyal medyayı salladı

Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal ile bir öğrencisi arasında, ABD'nin Türkiye'den vize başvurularını askıya almasıyla ilgili güldüren bir diyalog yaşandı. Öğrenci, Rektör Prof. Dr. Ünal'a esprili tweet atarak, 'Hocam, ABD hazır vizeleri süresiz kaldırmışken siz de kaldırsanız nasıl olur?' diye sordu. Rektör Ünal da öğrencisine esprili bir yanıt vererek, 'Yalnız ABD, Anabilim Dalı anlamına gelmiyor Mustafa' diye yazdı.

Prof. Dr. Ünal ve öğrencisi arasındaki diyalog, çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Yorumlarda 'Son yüzyılın en iyi tweeti', 'Harikasınız', 'Yılın tweeti olabilir bu' gibi değerlendirmeler yapıldı.

İşte Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal ile öğrencisi arasındaki o ilginç diyalog;

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
bişi anlamadım. zekadan yoksun şeyler. üniveristeler de faci yazık.
@yasamay dogaldir anlamaman fazlada sey yapma olsun herkes anlayacak diye kural yok sen muthis zekan ile muthis seyler yap hadi bakalim ama uzakta yap epey uzakta.
@yasamay ÜNİV DE 1. SINAVA VİZE DERLER ŞİMDİ ANLADIN
@yasamay NEYSE BOŞVER ZEKAMA YAZIK YOKSA VERİRDİM Bİ CEVAP
olur öyle takılma fazla derin derin nefes al boşver geçer birgün
@yasamay pis cahil keşke ölsen
@yasamay bebeklikte anne sütü çok önemli
@yasamay 10 Ekim 2017 14:40 Adnan Oktar'dan kadınlara çağrı: Dekolte giyininPAYLAŞTWITTER Adnan Oktar'dan kadınlara çağrı: Dekolte giyinin PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönder Yaptığı her hareketi olay olan Adnan Oktar bu sefer de kadınların giyimiyle alakalı açıklamalar yaptı. Oktar, kadınlara "Dekolte giyinin" dedi. "KADINLAR ÖZGÜR YAŞASIN" Sosyal medyadan fotoğraf paylaşan Adnan Oktar "Kadınlar rahatça dekolte giysin, makyaj yapsın, hayat enerjilerini yok etmek isteyenleri hiç ciddiye almasınlar, özgür yaşasınlar." notunu düştü. İşte Adnan Oktar'ın o paylaşımı: Adnan Oktar'ın kediciklerin
işte böyle diyaloglar duymak istiyoruz ; samimi , espirili ve çok uzun olmayan aynı zamanda gündem oluşturmayan . Sn Mustafa Hocamıza da sevgili öğrencisi Mustafa arkadaşımıza da TEŞEKKÜRLER.
Gençlik :)
Geri Dön