MAGAZİN

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! 19 Ekim Çarşamba Tuzak, Gecenin Ucunda, Hayat Bugün reyting sonuçları

Reyting sonuçları açıklandı. Sevilen diziler ve yarışma programları her hafta belirli günlerde yayınlanıyor. Çarşamba akşamları ekrana gelen diziler arasında O Kız, Kuruluş Osman, Bir Peri Masalı, Tuzak, Hayat Bugün ve Gecenin Ucunda da yer alıyor. Peki, 19 Ekim Çarşamba reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! 19 Ekim Çarşamba Tuzak, Gecenin Ucunda, Hayat Bugün reyting sonuçları

Reyting sonuçları, 19 Ekim itibari ile gündem oldu. Çarşamba akşamları Kanal D’de O Kız, Star TV’de Gecenin Ucunda, Fox TV’de Bir Peri Masalı, ATV’de Kuruluş Osman, TV 8'de Tuzak, Show TV'de Hayat Bugün dizileri yayınlanıyor. 19 Ekim reyting sonuçlarına göre total puan türünde Kuruluş osman birinci sırada, O Kız yedinci sırada, Gecenin Ucunda sekizinci sırada, Hayat Bugün dokuzuncu sırada yer aldı. Tuzak dizisi ise ilk ona giremedi.

19 EKİM REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

19 Ekim reyting sonuçlarına göre total puan türünde Kuruluş osman birinci sırada, O Kız yedinci sırada, Gecenin Ucunda sekizinci sırada, Hayat Bugün dokuzuncu sırada yer aldı. Tuzak dizisi ise ilk ona giremedi.
AB puan türünde zirvenin sahibi yine Kuruluş Osmna oldu. Beşinci sıraya O Kız, altıncı sıraya Gecenin Ucunda, yedinci sıraya Hayat Bugün, sekizinci sıraya ise Tuzak yerleşti.
ABC puan türünde ise Kuruluş Osman birinci sırada, Hayat Bugün altıncı sırada, O Kız yedinci sırada, Gecenin Ucunda dokuzuncu sırada, Tuzak onuncu sırada yer aldı.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA AÇIKLANAN SONUÇLAR

12 Ekim reyting sonuçları açıklandı. Total puan türünde Kuruluş Osman birinci sırada, Gecenin Ucunda yedinci sırada, MasterChef Türkiye sekizinci sırada, O Kız dokuzuncu sırada yer aldı. AB puan türünde Kuruluş Osman yine zirveye yerleşti. MasterChef Türkiye ikinci sırada, Gecenin Ucunda beşinci sırada, O Kız altıncı sırada yer aldı.
ABC puan türünde ise zirvenin sahibi yine değişmedi. Kuruluş Osman birinci, MasterChef Türkiye beşinci, Gecenin Ucunda ise altıncı, O Kız dokuzuncu, Bir Peri Masalı ise onuncu sıraya yerleşti.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler