Reza Zarrab ile ilgili bomba iddia: Ebru Gündeş'in her şeyden haberi vardı

ABD'de tutuklu bulunan iş adamı Reza Zarrab ile ilgili bomba bir iddia daha ortaya atıldı. Habertürk yazarı Sevilay Yılman'ın iddiasına göre, Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'in her şeyden haberi vardı. Söz konusu iddianın kendisine bir istihbaratçı kaynağı tarafından söylendiğini ifade eden Yılman, "Eşi Ebru Gündeş’in de bu olan bitenlerden haberi vardı ve o yol haritasının dört dörtlük hayata geçmesi için de ailece ABD’ye tatile gidiyormuş süsünü birlikte planlamışlardı" ifadesini kullandı.

Reza Zarrab ile ilgili bomba iddia: Ebru Gündeş'in her şeyden haberi vardı

19 Mart 2016'da ABD'ye ailesi giden ve ABD'ye gider gitmez tutuklanan Reza Zarrab'ın ABD'ye gitme sürecinin bir plan olduğu ve bu planın da eşi şarkıcı Ebru Gündeş tarafından bilindiği iddia edildi.

İddianın sahibi ise Habertürk yazarı Sevilay Yılman. Yılman, söz konusu iddiasının kendisine bir istihbaratçı kaynağı tarafından söylendiğini ifade ettiği yazısında "Onun için en sağlam, en güvenilir şey, ABD’nin gözetiminde olmaktı ve bu nedenle de kendisini ABD’ye teslim etti. CIA’nın organize ettiği bir ekip, Türkiye’ye gelip Zarrab’ı tutuklayacak sürecin nasıl olacağını ve yol haritasını tek tek anlattı kendisine ve çizilen plan çerçevesinde de yola çıkıldı hep beraber! Eşi Ebru Gündeş’in de bu olan bitenlerden haberi vardı ve o yol haritasının dört dörtlük hayata geçmesi için de ailece ABD’ye tatile gidiyormuş süsünü birlikte planlamışlardı” ifadelerine yer verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Ebru gündeş ortada yok zaten .... Dünde demiştim yine diyorum alın sorguya yiyorsa Tabi bu saadet zinciri bozulur ama dimi ?
@avundukbilgehan_2017 Hangi Cumhuriyet Savcısı yapacak? Hepsi biat etmiş.
Bu ülke bu hükümetle neler gördü ve yaşıyor, hala nasıl utanmadan oy veriyorlar anlamıyorum...
Birkaç yönetici ve vatandaş olmayan biri bir pislik işliyor, cezasını koca bir millet ödüyor, köşeyi dönen döndü, faturayı millete bırakıp çıktılar.
@dunedain_2016..... Dikkayt! Milli Duruş...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler