Rize'de şaka gibi teşekkür pankartı

Rize'de engelli asansörü olmayan üst geçide 'Engellilere verdiğiniz destek için teşekkürler Başbakanım' yazılı afiş asılması tepki çekti.

Rize'de şaka gibi teşekkür pankartı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ın memleketi Rize’ye yaptığı ziyaret nedeniyle AK Parti teşkilatlarınca kentin dört bir yanı afişlerle süslendi. Radikal'in haberine göre engelli asansörü olmayan üst geçide 'Engelli insanlara saygı insanlığa saygıdır. Engellilere verdiğiniz destek için teşekkürler Başbakanım' yazılı afiş asılması yurttaşların tepkisini çekti.

'ENGELLİLERE SAYGI, İNSANLIĞA SAYGIDIR'

Cumhuriyet'ten Ömer Şan'ın haberine göre, AKP İl Başkanlığı da Çaykur Genel Müdürlüğü önünde bulunan üst geçide üzerinde Başbakan Erdoğan’ın resmi olan, “Engelli insanlara saygı insanlığa saygıdır. Engellilere verdiğiniz destek için teşekkürler Başbakanım” yazılı bir afiş astı.

Ancak bu afişin asıldığı üst geçitte engelli asansörü bile olmaması dikkatlerden kaçmadı. Yurttaşlar, “Bu nasıl iştir? Hem ‘engelliye saygı, insanlığa saygıdır’ deniliyor, hem de söz konusu pankartın asıldığı üst geçitte engelliler için herhangi bir engelli geçişi veya asansör bulunmuyor. Bunun için mi Başbakan’a teşekkür ediliyor?” diyerek tepkilerini dile getirdi.

ENGELLİLER TARAFINDAN KULLANILAN KONTEYNIR BOŞALTILDI

Bu üst geçidin hemen yakınında Rize Engelliler Derneği tarafından kullanılan konteynırın da Rize Belediyesi tarafından boşaltıldığı ortaya çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
makarna ile karınlarını dorurunca akılları bu kadar calısır tesekkurler
Bu Milleti Bu kadarmı Saf ve Salak Sanıyorsunuz.. Yaptığınız Her iş Bu iş gibi. Olmayan Birşeyi Olmuş Gibi gösteriyorsunuz. Borçları Bitirdik dediniz. Başka yerden Aldığınız Borçla IMF kapattınız sonra borç bitti dediniz. Terör Bitti Dediniz Adamlar Doğuda Resmen Terör estiriyor. Askerleri Kışlalara Çekip Karakollar Kapatıyorsunuz.. Sayfalarca yaptıklarınızı Sayabilrimm.. ARtık Yeter Uyansın bu Millet. Yıllardır Uyuyan Millet UYANSIN!
BUNLARIN İŞİ GÜÇÜ GÖZ BOYAMA.YUHHHHHHHHHHHHHH
yapılacak iş bu kadar olur dalgagecıyorlar resmen
akp nin yapacağı iş bu kadar olur
Haktır bu millete fazlasını da haketmez inanın bana bu cahillikle anca bu AKP yi hakediyor tencere tekerlenmiş kapağını bulmuş yola devam
Diğer Haberler