Robot intihar etti!

Avusturya'da 'intihar eden robot' ülke gündemine oturdu

Robot intihar etti!

Avusturya bu şaşırtıcı olayı konuşuyor! iRobot isimli elektrik süpürgesi kapalı konumdayken birden çalışmaya başladı. Kendisini ocağa doğru sürükleyen robot sonunda ocaktaki ateşin üzerine gelmesiyle alev aldı. Mutfakta ufak çaplı bir yangın çıkaran robot kullanılamaz hale gelirken, olay yerine intikal eden itfaiye ekibi yangına anında müdahale etti.

Ev sahibinin robotu terk ettiğinde kapalı bıraktığında ısrarcı olduğuna dikkat çeken itfaiye eri Helmut Kniewasser cihazın kendi kendine çalışmasına anlam veremediğini ifade ederken, evin komşuları ise 'intihar eden' robotun ailece çok fazla çalıştırıldığını robotun buna dayanamayarak kendini yok etmiş olabileceğini esprili bir dille anlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Benim cep telefonuda arasıra akraba eş dostları arayıp hal hatır soruyor.
Şimdi olay şöyle gelişmiştir :) Adam Düğmesinden kapatıp prizden çekmemiştir. düğmeyi tam bastırmadığı için adam gidince tekrar çalışmaya başlamıştır. çekim borusu yere paralel olduğundan ve çok güçlü olduğundan kendini mutfak bölgesine kadar çekmiştir. Mutfakta yerde küçük tüpte pişen yemeğin alevinden almaya başlayınca ve alevler rüzgarda çoğalınca makine tutuşup alev almıştır. Çok Sherlock Tarzı Oldu :)
robot değil elektrik süpürgesiymiş.bütün ülke bunu konuşmuş muş.bırakın bu işleri
yok daha memeler :D
kenar mahalle yalanlarından seçmeler :)
Şabanın Japon işi filmi gibi oldu Buda hehe
bizim de bir çamaşır makinası var çalıştırınca bi bakıyorum yatak odasına gitmiş :D bazen bakıyorum salonda :) abi makineler de artık insan gibi davranıyorlar :) sıkılıyo tabi aynı yerde otur otur nereye kadar ..
sizde haber haptınız, bende okudum. Size değil kendime kızdım.
hadin leynn ordan :D
Saçmalık chaky katil bebek gibi içine ruh mu girdi iması bu haber :)))
Yok artık daha neler...
kemal Sunal'ın filmi geldi aklıma:)
şaşırtıcı olaymı,avusturya bizim ülkeye baksında haber görsün
makine deyip geçemeyin, onun da bir onuru var :D
benimde bilgisayarda video üstünü gelince dur kapatma diyor :D
Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler...
Diğer Haberler