RTÜK'ün cezasından sonra Hadise'den sıfır dekolteli klip!

Ünlü şarkıcı Hadise, 14 Şubat Sevgililer Günü için şarkının akustik versiyonunu kliplendirdi. Klibin kompozisyonu adeta RTÜK’e karşı bir göndermeydi. Klipte iki vokal ve bir piyanist ile kamera karşısına geçen Hadise, sıfır dekolte ve kapalı giysileriyle dikkat çekti.

RTÜK'ün cezasından sonra Hadise'den sıfır dekolteli klip!

Hadise, Sıfır Tolerans şarkısının akustik versiyonunu kliplendirdi. Klip bugün izleyicilerle buluştu. Hadise'nin şarkının ilk versiyonu için çektiği klip erotik bulunmuştu. Hatta, RTÜK klibi yayınlayan kanallara ceza vermişti. Akustik versiyonun klibinde ise tamamen kapalı kıyafetlerle kamera karşısına geçen Hadise, tabiri caizse RTÜK'e göndermede bulundu.

hadise_16_9_1518617637-880x495

Şarkıcı Hadise son parçası Sıfır Tolerans’a bir klip çekmişti.

hadise2

Klip, bir kısım tarafından erotik bulunmuş, hatta RTÜK de klibi yayınlayan müzik kanalları Power Türk, Dream Türk, Viva, Kral Pop kanallarına reklam gelirinin yüzde 2’si kadar para cezası vermişti.

hadise23

RTÜK’ün cezasının nedeni olarak “Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlakî gelişimine zarar verebilecek türde içerik taşıyan programlar bunların izleyebileceği zaman dilimlerinde ve koruyucu sembol kullanılsa dahi yayınlanamaz” denilmişti.

0x0-hadise-ve-aurelien-mullerin-ayrilik-nedeni-ortaya-cikti-1514721066805

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
kliplerin porno filmlerinden kesitlerler gibiydi adeta. Ses bende yok bari dişiliğimi kullanarak oramı buramı açarak bu durumu örtbas ediyim paçayı kurtarıyım diyosun ama. Çok acizce bi durum bu. yazık sana.
Bence kafasınada bi bez parçası sarıp çıkmalı...
Yazikya rtukde kahrindan catlamis.nasil olurda hadise bize bunu yapar diye
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler